• UA

Illustration

Інозин Пранобекс сироп 50мг/мл 150мл фл. №1 Баум Фарм

Противірусний засіб прямої дії

189 грнсироп фл. 150 мл


 • Лікарська форма. Сироп

 • Фармакотерапевтична група. Протимікробні засоби для системного застосування. Противірусні засоби для системного застосування. Противірусні засоби прямої дії.
  Код АТХ J05A X05.

 • Основні фізико-хімічні властивості: сироп від безбарвного до жовтуватого кольору, з банановим запахом і ледь гірким смаком.

  Склад: діюча речовина: інозину пранобекс;
  1 мл сиропу містить інозину пранобексу 50 мг;
  допоміжні речовини: цукор кондитерський; метилпарагідроксибензоат (Е 218); пропілпарагідроксибензоат (Е 216); кислота лимонна, моногідрат; натрію гідроксид; ароматизатор банановий; вода очищена.
  Показання.Лікарський засіб ІНОЗИН ПРАНОБЕКС показаний для лікування зниженого або нефункціонального клітинного імунітету та для лікування клінічної симптоматики при таких захворюваннях:• первинні та вторинні вірусні респіраторні інфекції;• вірусні інфекції, спричинені вірусом простого герпесу типу 1 і 2, вірусом вітряної віспи (VZV), цитомегаловірусом (CMV), вірусом Епштейна‒Барр (EBV);• генітальні кондиломи (condyloma acuminata) — зовнішні ураження (за винятком меатальної та періанальної локалізації) ‒ як монотерапія або як допоміжний засіб до звичайного місцевого або хірургічного лікування;• інфекції слизових оболонок, субклінічні вульвовагінальні інфекції або інфекції, викликані ВПЛ (вірус папіломи людини), пов’язані з ендоцервіксом;• вірусний гепатит;• кір зі складним перебігом або з ускладненнями;• підгострий склерозивний паненцефаліт (SSPE).
  Протипоказання.
  Лікарський засіб не слід застосовувати:
  • пацієнтам, у яких виявлено підвищену чутливість до діючої речовини або до будь-якої з допоміжних речовин лікарського засобу;
  • пацієнтам під час гострого нападу подагри;
  • пацієнтам із підвищеним рівнем сечової кислоти в крові (гіперурикемією).
  Побічні реакції.
  Єдиною побічною дією інозину пранобексу, що виникає найчастіше як у дорослих, так і у дітей, є тимчасове підвищення (зазвичай у межах норми) рівнів сечової кислоти в сироватці крові та у сечі, які повертаються до початкових нормальних значень за кілька днів після закінчення лікування.
  Категорія відпуску. За рецептом.
  Умови зберігання.
  Зберігати при температурі не вище 25 °C.
  Зберігати у недоступному для дітей місці.
  Не зберігати у холодильнику.
  Спосіб застосування та дози.
  Лікарський засіб призначений для перорального застосування.
  Добова доза залежить від маси тіла, перебігу та тяжкості хвороби, стану хворого.
  Добову дозу слід розподілити рівномірно на прийоми протягом доби.
  Дорослі, включаючи пацієнтів літнього віку: рекомендована добова доза становить 50 мг/кг маси тіла (1 мл/кг), зазвичай 3 г/добу (по 20 мл сиропу 3‒4 рази на добу). Максимальна добова доза ― 4 г.
  Діти: рекомендована добова доза становить 50 мг/кг маси тіла (1 мл/кг), рівномірно розподілена на 3‒4 прийоми згідно з нижченаведеною таблицею:
  Маса тіла, кг Режим дозування
  Менше 9 кг 3‒4 рази на добу по 2,5 мл сиропу
  9‒14 кг 3‒4 рази на добу по 5 мл сиропу
  14‒21 кг 3‒4 рази на добу по 7,5 мл сиропу
  Понад 21 кг Та ж доза, що і для дорослих
  Тривалість лікування
  Гострі захворювання. При захворюваннях із короткочасним перебігом курс лікування становить від 5 до 14 днів. Після зниження вираженості симптомів захворювання лікування слід продовжувати ще 1‒2 дні або довше, за рішенням лікаря.
  Вірусні захворювання з довготривалим перебігом. Лікування слід продовжувати протягом 1‒2 тижнів після зниження вираженості симптомів захворювання або довше, за рішенням лікаря.
  Рецидивні захворювання. На початку лікування дотримуються тих же рекомендацій, що і в разі гострих захворювань. У процесі підтримувальної терапії дозу можна знизити до 500‒1000 мг/добу. При появі перших ознак рецидиву необхідно відновити прийом добової дози, рекомендованої у разі гострих захворювань, і слід продовжувати протягом 1‒2 днів після зникнення симптомів. Курс лікування можна повторювати кілька разів за необхідності і залежно від стану хворого за рекомендацією лікаря.
  Хронічні захворювання. Рекомендована доза 50 мг/кг маси тіла відповідно до нижчезазначених схем:
  безсимптомні захворювання: приймати протягом 30 днів із перервою 60 днів;
  захворювання із легкими симптомами: приймати протягом 60 днів із перервою 30 днів;
  захворювання з тяжкими симптомами: приймати протягом 90 днів із перервою 30 днів.
  Курс лікування слід повторювати стільки разів, скільки буде потрібно, при цьому необхідно проводити постійний моніторинг стану пацієнта та показань для подовження терапії.
  Термін придатності. 2 роки.
  Термін придатності лкарського засобу після розкриття флакону не більше 12 місяців.

Вас це може зацікавити

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.