• UA

Illustration

Бурштинова кислота табл. 0,25г №80 Баум Фарм

Для підтримки імунітету

49,00 грнтаблетки по 0,25г, 80 шт.

 • Не є лікарським засобом. Добавка дієтична до раціону харчування.

 • Термін придатності: 24 місяці з дати виробництва.

 • Не перевищувати
  рекомендовану добову норму вживання. Не слід використовувати
  як заміну повноцінного раціону харчування.

  Основні властивості діючих компонентів: Бурштинова кислота є речовиною природного походження, яка сприяє нормалізації загального метаболізму в організмі і має широкий спектр біологічних ефектів:- стимулює енергетичний обмін у клітинах організму, значно покращує клітинне дихання, надає ефект антигіпоксії;- покращує мозковий кровообіг і роботусерця;- сприяє виведенню з організму токсичних речовин (як ендогенних, так і екзогенних);- прискорює процес розпаду алкоголю, сприяє активнішому виведенню його метаболітів, зменшенню проявів алкогольної інтоксикації, зниженню абстинентного(похмільного) синдрому і покращенню загального самопочуття;- активізує імунітет;- підвищує працездатність організму, знімає больові відчуття у м'язах при важких фізичних навантаженнях;- покращує адаптацію організму до негативної дії навколишнього середовища;- має загальнозміцнюючі та поновлюючі властивості.
  Аскорбінова кислота (вітамін С) є водорозчинним вітаміном і потужним антиоксидантом, що відіграє найважливішу роль в регуляції окисно-відновних процесів. Аскорбінова кислота сприяє регуляції згортання крові, нормалізує проникність капілярів, надає протизапальну і протиалергічну дію. 
  Підсилюючи дезінтоксикаційну функцію печінки, у поєднанні з бурштиновою кислотою, вітамін С сприяє активнішому виведенню алкоголю з організму, знижує похмільний синдром.
  Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до окремих компонентів, вагітні жінки, годувальниці, діти.
  Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від прямого попадання сонячного світла і недоступному для дітей місці при температурі від 5°С до 25°С та відносній вологості повітря не більше 75%.
  Упаковка: 80 таблеток масою нетто по 0,25г кожна.
  Рекомендовано приймати: дорослим по 1-2 таблетки 2-3 рази на день під час їжі, запивати водою. Не перевищувати рекомендовану добову норму вживання. Курс прийому — від 3 до 6 місяців. В подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.
  Перед застосуванням рекомендованаконсультація лікаря
  Не є лікарським засобом.Харчова (поживна) цінність у 100 г (g) продукту:білки – 12,3 г (g);жири – 9,6 г (g);вуглеводи – 0,6 г (g).
  Склад на одну таблетку масою 250 мг (mg): бурштинова кислота (Китай) – 60,0 % (150 мг (mg)), лактоза – 13,0 %, цукор – 10,0 %, антиоксидант аскорбінова кислота (Е300) – 8,0 %, крохмаль картопляний – 7,0 %, наповнювач кальцію стеарат (Е470) – 2,0 %.Країна походження основного інгредієнта відрізняється від країни походження продукту.
  Енергетична цінність (калорійність)у 100 г (g) продукту: 93 ккал (kcal).
  Термін придатності: 24 місяці.Номер партії (L) та дата завершення мінімального терміну придатності «Краще спожити до» вказані на упаковці.
  Виробник: ТОВ ВТФ «Фармаком», Україна,
  61001, м. Харків, вул. Юр`ївська, 17,
  тел./факс: +380 57 717-73-96.
  На замовлення: ТзОВ «Представництво
  Баум Фарм Гмбх», Україна, 79052, м. Львів,
  вул. Широка, 66. тел.: (098) 870 21 30.

Вас це може зацікавити

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.