• UA

Illustration

Імунофлазид Про капс. №30 Баум Фарм

Капсули для підтримки імунної системи

265 грнкапс. №30

 • Склад1 капсула містить:
  380 мг олійного розчину екстракту суміші трав (1:1) Щучки дернистої (Herba Deschampsia Caespitosa L.) та Війника наземного (Herba Calamagrostis epigeios L.), що еквівалентно не менше 0,16 мг суми флавоноїдів у вигляді ліпідних комплексів;
  наповнювач олія соняшникова рафінована, стабілізатор поліетиленгліколь, антиоксидант бутилгідроксіанізол (Е320).

 • Термін придатностіДата виробництва та кінцева дата споживання «Вжити до» вказані на упаковці.
  Номер партії співпадає з датою виробництва.

 • Застереження: Не вживати при індивідуальній непереносимості інгредієнтів.
  При хронічному гастродуоденіті у разі його загострення капсули необхідно приймати через 1,5-2 години після приймання їжі.
  Не перевищувати добову рекомендовану дозу.
  Не вживати після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

  Спосіб вживання: Дорослим та дітям від 12 років приймати по 1 капсулі 1 раз на добу, бажано на ніч, запиваючи достатньою кількістю води.
  Рекомендований термін споживання становить від 2 до 4 тижнів. В період поширення сезонних захворювань може бути продовжений до 6 тижнів.
  Умови зберігання: Зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці при температурі не вище
  25 °С. 
  Не заморожувати!
  Паковання: Пачка картонна містить 3 блістери (плівка полівінілхлоридна + фольга алюмінієва), кожний блістер містить 10 твердих желатинових капсул. 
  Рекомендації до споживання: Капсули для підтримки нормального функціонування імунної системи ІМУНОФЛАЗІД® ПРО можуть бути рекомендовані лікарем для вживання в якості дієтичної добавки до повноцінного раціону харчування дорослим та дітям віком від 12 років, як джерело комплексу біологічно-активних речовин рослинного походження (флавоноїдів у вигляді ліпідних комплексів) з метою створення оптимальних умов для підтримки нормального функціонування імунної системи та природнього захисту організму при впливі шкідливих зовнішніх факторів (інфекційних вірусних навантажень) в період поширення сезонних захворювань.
  Капсули ІМУНОФЛАЗІД® ПРО не слід використовувати як заміну повноцінному раціону харчування.Перед застосуванням проконсультуйтесь з лікарем. Вагітним та жінкам в період годування груддю перед застосуванням обов’язкова консультація лікаря.
  Дієтична добавка. Не є лікарським засобом.

Вас це може зацікавити

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.