• UA

Illustration

Пелорія кр. фл. 20мл №1 Баум Фарм

Для підтримки імунної системи

199,00 грнкраплі фл. 20 мл

 • Краплі для внутрішнього застосування з екстрактом пеларгонії

 • Перед початком прийому рекомендована консультація лікаря.

 • Склад: гліцерин, екстракт кореня пеларгонії очиткової (Pelargonium sidoides)(1:8-10) (естрагент етанол 10% (м/м (m/m)).

  Активні інгредієнти: 1 мл (ml) крапель містить екстракт кореня пеларгонії очиткової (Pelargonium sidoides) (1:8-10) - 800 мг (mg), (естрагент етанол 10% (м/м (m/m)).
  Рекомендації щодо застосування: застосовувати за рекомендацією лікаря в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело біологічно активних речовин природного походження — біофлавоноїдів, танінів, фенолів, органічних кислот, з метою підтримки імунітету у дітей та дорослих, зокрема у період сезонних застудних захворювань; сприяння підвищенню опірності організму, потенціювання роботи імунної системи та створення умов для прискорення покращення стану організму під час сезонних гострих респіраторних захворювань. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. 
  Дієтична добавка. Не є лікарським засобом.
  Корисні властивості екстракту пеларгонії обумовлені високим вмістом біологічно активних речовин, з вираженою біохімічною дією в організмі людини, зокрема кумаринів, флавоноїдів (катехін, кверцетин, галлокатехін), галової кислоти та її похідних (метиловий ефір галової кислоти), проантоціанідинів (таніни), фенолів, органічних кислот (умкалінова хлорогенова).Протизапальна дія екстракту пеларгонії досягається завдяки високому вмісту біофлавоноїдів, що приймають участь у процесі гальмування утворення медіаторів запалення — простагландинів і лейкотрієнів, а також завдяки послідовній участі у процесі активізації імунної відповіді організму, що забезпечується такими клітинами як базофіли, нейтрофіли, еозинофіли, Т- і В-лімфоцитів, макрофаги.Захисні властивості екстракту пеларгонії підсилюються завдяки його здатності до стимулювання синтезу інтерферону-В (INF- В), тим самими забезпечуючи реалізацію противірусних властивостей.
  Спосіб застосування та рекомендована добова доза: застосовувати дітям віком від 6 років до 12 років по 10 крапель 3 рази на добу, дітям віком від 12 років та дорослим по 20 крапель 3 рази на добу розчинивши в 50-70 мл (ml) кипʼяченої води кімнатної температури перед застосуванням. Рекомендована тривалість застосування становить 6-7 днів, доза та термін споживання можуть бути збільшені лікарем. Не перевищувати рекомендовану добову кількість.
  Застереження при застосуванні: можлива підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. При одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів, вітамінів та/або мінералів обовʼязково проконсультуйтеся з лікарем. При появі небажаних реакцій припинити застосування та звернутися до лікаря.
  Протипоказання: діти віком до 6 років, підвищена індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту, вагітність та період годування груддю, наявність захворювань нирок та печінки.
  Форма випуску: краплі у флаконі з пробкою-крапельницею об'ємом 20 мл (ml) в картонній коробці.
  Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника при температурі від 15 °С до 25 °С в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці.
  Після відкриття флакон зберігати в упаковці виробника при температурі від 15 °С до 25 °С в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці не більше 3 місяців.
  Номер партії: вказано на упаковці. Краще спожити до кінця: вказано на упаковці.
  Строк придатності: 3 роки.
  Контрактний виробник: ПП "Чарлі", Україна, 61064, м. Харків, вул. Полтавський шлях, 123. тел.: +38 (057) 780-85-80.
  Адреса виробничих потужностей: ПП "Чарлі", Україна, м. Харків, вул. Роганська, 151.
  Замовник: ТОВ "Представництво Баум Фарм Гмбх", Україна, 79052, м. Львів, вул. Широка, 66, тел.: +38 (067) 178-41-03. www.baumpharm.de Претензії та пропозиції від споживачів приймає замовник.

Вас це може зацікавити

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.