• UA

Illustration

Вітімун капс. №30 Віталік

Вітаміни і мінерали

139 грнкапсули №30

 • Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

 • Склад однієї капсули: вітамін С (кислота аскорбінова) – 200 мг (mg), натрію аскорбат – 337,5 мг (mg) (що відповідає 300 мг (mg) кислоти аскорбінової), цинк – 50 мг (mg) (еквівалентно вмісту цинку активного – 10 мг (mg)), вітамін D3 (холекальциферол) – 1000 MO (IU), допоміжні речовини: фруктоза, сорбіт, мальтодекстрин, стеарат кальцію.

 • Є джерелом фенілаланіну. Без ГМО.

  Добавка дієтична «Вітамін C + Цинк + D3» удосконалена формула для посилення імунної підтримки, зниження ризику застуд- них та вірусних захворювань. Сприяє зміцненню імунітету, відновленню захисних сил організму в період сезонних епідемій грипу та застуди. Поєднує відразу кілька активних імуностимулюючих компонентів, які у комплексі посилюють дію один одного: вітамін С, вітамін D3, цинк.
  Загальні властивостіВітамін С виконує в організмі два основні завдання: забезпечує імунний захист і стабілі- зує психічну діяльність. Вiтамiн С – фактор захисту організму від наслідків стресу. Це найкращий засіб для збереження життєвої сили, що сприяє нормальній роботі імунної системи. Вітамін С забезпечує позаклітинний антиоксидантний захист. Він є також найваж- ливішим внутрішньоклітинним антиоксидан- том. Вітамін С– визнаний імуностимулятор. Він посилює вироблення білків інтерферонів, які вступають у боротьбу з вірусами одними з перших. Має протизапальні властивості, сприяє нейтралізації вільних радикалів та захисту клітин легень від їхнього агресивного впливу.Вітамін D3 – унікальний адаптивний імуно- модулятор. Він посилює вроджений імуні- тет, активізує антимікробні пептиди, які усувають патогенні організми, такі як мікро- би, бактерії та віруси. Вітамін D3 зміцнює клітинний імунітет, а також підтримує функ- цію легень, зменшуючи запальну реакцію, спричинену вірусами. Крім цього, він також стимулює вироблення антимікробних білків у слизових оболонках верхніх дихальних шляхів. Вітамін D3 нормалізує роботу серця і судин, сприяє покращенню функціонального стану бронхів та легень, показників зовніш- нього дихання, зміцненню стінок кровоно- сних судин та капілярів. Його використовують для профілактики і лікування туберкульозу, хронічного бронхіту, профілактики інфекцій дихальних шляхів, в т.ч. викликаних респіра- торно-синцитіальним вірусом RSV і вірусом грипу. З'являється все більше досліджень про те, що прийом низки вітамінів і мікроелемен- тів знижує ризик ускладнень при COVID-19. Найчастіше кажуть про ефективність вітаміну D3.
  Цинк – одна з небагатьох речовин, яка впливає одночасно на всі ланки імунітету людини. Він підвищує вироблення інтерферонів – білків, які першими піднімаються на захист організму при інфікуванні вірусами, бактеріями та іншими мікроорганізмами. Цинк перешкоджає поширенню вірусу в клітині, захищає від руйнуван- ня лімфоцитів. Також він посилює функції тимусу (вилочкової залози), який іноді навіть називають «серцем імунної системи» завдяки здатності виробляти нові Т-клітини. Саме вони, у свою чергу, розпізнають віруси та нейтралізують їх. Цинк сприяє підтриманню бар’єрної функції легень при запаленні.
  Спосіб вживання: Дорослим по 1 капсулі 1-2 рази на день після або під час вживання їжі. Термін споживання та можливість повтор- ного курсу узгоджувати з лікарем.
  Рекомендації щодо застосування. Може бути рекомендована в раціонах дієтичного або спортивного харчування як додаткове джере- ло вітаміну С, D3 та цинку для створення оптимальних дієтологічних умов функціону- вання організму людей, які дбають про своє здоров’я, ведуть активний спосіб життя або займаються спортом.
  Не є лікарським засобом. Дієтична добавка не може бути заміною збалансованого раціону харчування та здорового способу життя. Не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання! Перед споживанням рекомендовано проконсультуватися з лікарем.
  Застереження Індивідуальна чутливість до компонентів. Не рекомендовано вживати дітям, підліткам, вагітним, жінкам у період лактації.
  Термін придатності 24 місяці. ТУ У 15.8-30192477-005:2008
  Виробник: ПП «ЄВРО-ПЛЮС»; 49033, Україна, м. Дніпро, вул. Бориса Мозолевського, буд. 4.
  Адреса потужностей виробництва: ПП «ЄВРО-ПЛЮС»; Україна, 52072, Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, с. Старі Кодаки, вул. Аеропорт, буд. 70.
  Замовник: ТзОВ «Представництво Баум Фарм Гмбх», 79052, Україна, м. Львів, вул. Широка, 66.

Вас це може зацікавити

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.