• UA

FAQ

 • Як були створені фіточаї Baum Pharm

  Все почалося з того, що ми спільно з Науково-дослідним центром традиційних методів діагностики і лікування Росздрава досліджували метод зниження ваги Золота голка ®. Аналізи крові і сечі наших пацієнтів показали, що позбавлення від зайвих кілограмів супроводжується інтоксикацією організму продуктами розпаду жирів. Це відбивається на зовнішності, самопочутті, стані внутрішніх органів. І ми стали думати, як вирішувати проблему.
 • Що таке 4-фазна система?

  Це 4 фіточаю: «Детокс утроТМ», «Легкий шлях до краси ®», «Пірсейдж ®» і «Детокс вечерТМ». Кожен чай має унікальний склад трав, взятих у певній кількості, і, відповідно, кожен з них по-своєму діє на організм. Формули всіх чотирьох чаїв запатентовані. Це наше ноу-хау.
 • Фіточаї Baum Pharm ® розраховані тільки на тих, хто худне?

  Не обов'язково. Адже вони не тільки очищають організм від продуктів розпаду жирів, але й здатні зняти будь-яку іншу інтоксикацію. - Що ви маєте на увазі? Інтоксикація буває ендогенна і екзогенна. Екзогенна - та, яка діє на нас зовні, ендогенна - та, що всередині. Екзогенна інтоксикація - це лікарські токсини, барвники і консерванти їжі, алкоголь, нікотин, а також підвищений рівень радіації і зміг, який ми щодня вдихаємо. Приклад ендогенної інтоксикації - продукти розпаду жирів при зниженні ваги, продукти життєдіяльності хвороботворних мікроорганізмів при хронічних хворобах і продукти розпаду наших власних клітин, в результаті окисного стресу і старінні організму. Так що проблема інтоксикації актуальна для нас усіх, особливо для жителів великих міст. Так що бажання наших пацієнтів пити фіточай для профілактики цілком виправдано.
 • Які чаї рекомендується пити вдень?

  Два денних фіточаю «Пірсейдж ®» і «Легкий шлях до краси ®» - обидва володіють антистресовим ефектом. Вони розслаблюючу діють у момент найбільшої емоційного навантаження, але при цьому не послаблюють увагу (автомобіль водити можна).