• UA

Illustration

Паразбам спрей косметичний від педикульозу 100мл Баум Фарм

Спрей протипедикульозний

269,00 грнфлакон 100 мл

 • Склад\Ingredients (INCI)Water, Dimethicone (4%), Cananga Odorata Essential Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Essential Oil, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Acetic Acid, Triethylene Glycol, Benzyl Alcohol, Propilene Glycol, Methylclorisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

 • Термін придатності: 24 місяці з дати виготовлення.Номер партії, місяць, рік виготовлення дивитися на упаковці

 • Застереження: не використовувати при індивідуальній непереносимості компонентів спрею та сильних пошкодженнях шкіри. Уникати попадання в очі та на слизові оболонки. При попаданні в очі промити великою кількістю води. Звернутись до лікаря за необхідністю. Не використовувати дітям до 2-х років.

  Спосіб застосування: нанести спрей на сухе волосся — спочатку на коріння волосся, а потім по всій довжині, поки волосся не стане злегка вологим. Слід звернути особливу увагу на ділянки на потилиці і за вухами. Надіти захисну шапочку, що входить в комплект, почекати 30 хв. Зняти шапочку, змити засіб з волосся теплою водою і видалити загиблі воші і гниди за допомогою спеціального гребінця. 
  Умови зберігання: зберігати у щільно закритій тарі на відстані не менше ніж 1 м від нагрівальних приладів за температури не нижче від +5 ºС до +25 ºС в критих складських приміщеннях, осторонь від джерел сонячного проміння.
  Зберігати в місцях недоступних для дітей.
  Упаковка: флакон 100 мл
  Призначення: допоміжний засіб у випадку боротьби з педикульозом та його профілактики на основі ефірних олій та диметикону. Завдяки антисептичній та антибактеріальній дії ефірних олій лаванди і іланг-ілангу, спрей допомагає усунути свербіж і подразнення, що виникають внаслідок розчісування шкіри голови і сприяє швидкому загоєнню пошкоджень в місцях укусів. Одночасно з цим ефірні олії змінюють силу поверхневого натягу клею, яким приклеєні гниди до волосся. Це дозволяє легко вичісувати їх за допомогою спеціального металевого гребінця, який входить до комплекту. Крім того, до складу входить диметикон, який щільно огортає вошей та гнид, припиняючи тим самим водний та газовий обмін. В результаті чого ектопаразити гинуть.
  Не є лікарським засобом.

Вас це може зацікавити

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.