• UA

Illustration

Рувенор капсули, 50 шт. - Баум Фарм

239 грнкапсули, 50 шт.

 • Склад: сухий екстракт кінського каштана / Aesculus Hippocastanum / (стандартизований 20% есцин) 100 мг, сухий екстракт голки шипуватий / Ruscus aculeatus L. 100 мг

 • Не є лікарським засобом.

  ОписРувенор капсули - це збалансоване поєднання двох найбільш ефективних і впливають на варикозне розширення вен і геморой біологічно активних складок: екстракти кінського каштану та голки шипуватої.

  Екстракти довели свою ефективність у впливі на симптоми варикозного розширення вен і геморою: вазопротективні та протизапальні властивості, зниження аномально підвищеної проникності капілярів, зменшення набряків ніг, зникнення почуття тяжкості та втоми в ногах, полегшення сверблячки, болю.

  Активний інгредієнт в Рувенор гель - це екстракт голки шипуватий (Ruscus aculeatus).

  Цей екстракт використано для полегшення симптоматики венозної недостатності багато років. Він має судинно-протективну та протизапальну дію. Додані ефірні олії лаванди (Lavandula angustifolia oil) і м'яти (Mentha piperita oil) додають охолодну дію, яка зменшує суб'єктивні ознаки болю і ніг.

  Рувенор гель доповнює дію препарату Рувенор капсули. Гель має гарну резорбцію, швидко проникає в шкіру і не залишає плям на одязі.
  ПоказанняПрепарат Рувенор рекомендований до застосування з метою зменшення набряків ніг, усунення почуття тяжкості та втоми в ногах, полегшення сверблячки, болю та почервоніння, також при варикозному розширенні вен та геморої.
  ПротипоказанняПідвищена індивідуальна чутливість до окремих компонентів.
  Спосіб застосування та дози
  По 1 капсулі Рувенор двічі на день після їди.
  Умови зберігання. Зберігати у захищеному від світла місці при температурі від +5°С до +25°С.

  Зберігати у недоступному для дітей місці.
  Упаковка. По 50 капсул у блістерах в картонній упаковці.
  Категорія відпуску. Без рецепта.
  Виробник/заявник. ТОВ "Фортекс Нутрасьютікал".
  Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності/ місцезнаходження заявника.Вул. Прохладен кат, 10, 1362, Софія, Болгарія.

Вас це може зацікавити

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.