• UA

Illustration

ХілХіт гель з стручковим перцем 75мл Баум Фарм

Гель

95 грнгель туба 75 мл

 • Спосіб застосування: нанести гель тонким шаром на шкіру, втирати протягом 2-3 хвилини 2-3 рази на добу. Тривалість курсу 2-4 тижні. 

 • Гель глибоко проникає крізь шкірний покрив, має болезаспокійливу, протизапальну, розігріваючу та розсмоктуючу дію, активізує кровопостачання, розширює кровоносні судини, сприяє зменшенню больових відчуттів при радикуліті, ревматизмі, артриті.

 • Гель «Хіл Хіт» виготовлений на основі поєднання бодяги і екстрактів лікарських трав.

  Гель «Хіл Хіт»: • має розігріваючу, розсмоктуючу дію; • усуває біль і набряклість; • активізує кровопостачання, розширює кровоносні судини; • зміцнює і тонізує судини, поліпшує мікроциркуляцію крові в уражених ділянках; • сприяє зменшенню больових відчуттів при радикуліті, ревматизмі та артриті. Гель рекомендується при: • напруженні і втомі в м’язах спини (зігріває м’язи спини); • невралгіях, радикулітах і міозитах; • ревматизмі, артриті; • м’зових і суглобних болях різного походження.
  Гель «Хіл Хіт» виготовлений на основі поєднання бодяги і екстрактів лікарських трав. До складу гелю входять: порошок бодяги, стручковий перець, ромашка і алое, які і зумовлюють дію гелю, спрямовану на зігрівання, зняття напруги і втоми в м’язах, позбавлення від болю, полегшення стану при ударах, вивихах, запаленнях суглобів. Гель глибоко проникає крізь шкірний покрив, має болезаспокійливу, протизапальну, розігріваючу та розсмоктуючу дію, активізує кровопостачання, розширює кровоносні судини, сприяє зменшенню больових відчуттів при радикуліті, ревматизмі, артриті. Бодяга (Spongilla Lacustris) є представником типу губок (Spongia) і належить до групи кременевих губок (Соrnacuspongia, сім. Spongillidae). Традиційно вона використовувалася у вигляді меленого порошку губки, кремнезему, що містить голочки, які проникають у верхній шар епідермісу, викликаючи місцеве подразнення шкірних покривів, розширення підшкірних капілярів і глибших кровоносних судин. Це сприяє активізації поверхневого кровопостачання, зменшенню місцевого болю, забезпечує розсмоктування на уражених ділянках. При застосуванні бодяги відбувається локальне звільнення біологічно активних речовин: аутакоїдів, кінінів, гістаміну, простагландинів, які сприяють розсмоктуванню рубців і ущільнень, а також відновлюють місцевий імунітет і захисні функції шкіри, нормалізує обмін речовин, надає болезаспокійливу дію, зміцнює і підвищує тонус стінок вен і капілярів. Екстракт стручкового перцю містить капсаїцин, який має потужну подразнюючу дію на чутливі рецептори шкіри, ініціює місцевий прилив крові, посилює обмінні процеси, підвищує тонус шкіри. Чинить розігріваючий вплив. Алое і ромашка мають болезаспокійливу, протизапальну, антибактеріальну дію. 
  Спосіб застосування:
  нанести гель тонким шаром на шкіру, втирати протягом 2-3 хвилини 2-3 рази на добу. Тривалість курсу 2-4 тижні. Після застосування гелю ретельно вимити руки. Необхідно уникати потрапляння гелю на відкриті рани в очі та інші слизові оболонки.
  Протипоказання:
  індивідуальна чутливість до компонентів. За появи алергічних реакцій припинити застосування і проконсультуватися з лікарем.
  Умови зберігання:
  зберігати в сухому місці за температури
  від 0 до + 25 °С. В недоступному для дітей місці.
  Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.
  Дата виготовлення: див. на шві туби. ТУ У 05.0-30192477-002-2002 Не є лікарським засобом.
  Виробник: ПП «ЕВРО ПЛЮС», Україна, 49033 м. Дніпро, вул. Бориса Мозолевського, буд.4, тел.+38 (056) 371 51 53 (54) Адреса потужностей виробництва: ПП «Євро-Плюс», 52072, Дніпропетровська обл., Дніпровський район, с. Старі Кодаки, вул. Аеропорт, буд. 70 www.euro-plus.ua Замовник: ТзОВ «Представництво Баум Фарм Гмбх», 79052, м. Львів, вул. Широка, 66, тел.: +38 (098) 870-21-30, www.baumpharm.de

Вас це може зацікавити

Illustration

Ібупрозан гель

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.