• UA

Illustration

ХілХіт гель з бджолиною отрутою 75мл Баум Фарм

Гель

95 грнгель туба 75 мл

 • Спосіб застосування: нанести гель тонким шаром на шкіру, втирати протягом 2-3 хвилини 2-3 рази на добу. Тривалість курсу 2-4 тижні. Після застосування гелю ретельно вимити руки. Необхідно уникати потрапляння гелю на відкриті рани в очі та інші слизові оболонки.

 • Активізує кровопостачання, розширює кровоносні судини, сприяє ослабленню больових відчуттів при радикуліті, ревматизмі.

 • Ефективний засіб при різних захворюваннях суглобів і хребта. 

  Ефективний засіб при різних захворюваннях суглобів і хребта. Гель має виражену болезаспокійливу, протизапальну і зігріваючу дію, відновлює мікроциркуляцію, зменшує сольові відкладення. Особливо рекомендується при артритах та остеохондрозі. Активізує кровопостачання, розширює кровоносні судини, сприяє ослабленню больових відчуттів при радикуліті, ревматизмі. Дія гелю обумовлена наявністю природних компонентів, таких як: бджолина отрута, бодяга, ромашка, арніка. Бджолина отрута — високоактивне біологічне з'єднання, є одним з найбільш дієвих засобів при лікуванні захворювань суглобів і хребта. Проникаючи всередину суглобової сумки і міжхребетних хрящових дисків, бджолина отрута активізує мікроциркуляцію, доставляє біологічно активні речовини, гальмує розвиток дегенеративних процесів в суглобах і хребті. 
  Бджолина отрута має складний хімічний склад. Вона містить білкові речовини (серед них ряд ферментів): пептиди, амінокислоти, біогенні аміни (гістамін, дофамін, норадреналін), ацетилхолін, ліпіди (жири і стерини), зольні елементи (мінеральні речовини), цукор (глюкозу і фруктозу), нуклеїнову, ортофосфорну, соляну кислоти і інші речовини. Серед високоактивних компонентів бджолиної отрути, важливе місце належить групі пептидів. Завдяки їм бджолина отрута має протизапальну та протимікробну дії. Ці дії обумовлені, перш за все, пептидом мілетином, що пояснює ефективність застосування бджолиної отрути як протизапального засобу, найбільш ефективного при ревматизмі і поліартритах. Пептид адолапін — єдиний зі всіх компонентів бджолиної отрути, який має болезаспокійливу дію, перешкоджає агрегації (склеюванню) еритроцитів крові, а, отже, бере участь в попередженні і лікуванні тромбозу судин. 
  Бодяга сприяє активізації поверхневого кровопостачання, ослабленню місцевого болю на уражених ділянках. Екстракт ромашки надає протизапальну, антисептичну та болезаспокійливу дії. Екстракт арніки стимулює кровообіг у шкірі, активізує тканинне дихання. Має протизапальні властивості. Глікозиди, що входять до складу екстракту, забезпечують заспокійливу і знеболюючу дію. Властивості гелю «ХілХіт гель бджолина отрута з бодягою»: Гель активізує кровообіг в області хребта, уражених суглобів, покращує живлення суглобового хряща; надає протизапальну дію; покращує рухливість і функціонування уражених суглобів. Бджолина отрута впливає на найдрібніші закінчення нервів, розташованих в шкірному покриві тіла; звідси подразнення передається у центральну нервову систему і таким чином стимулює кровообіг і обмін речовин. Це, у свою чергу, дозволяє організму відновити нормальні функції тканин. При цьому помітно знижується рівень холестерину, поліпшується робота кісткового мозку по збільшенню утворення еритроцитів і вмісту в них гемоглобіну, знижуються згортання властивості крові; збільшується кількість імуноглобулінів, відновлюється нормальна збудливість нервів і м’язів. Гель рекомендується застосовувати при: - ревматизмі, артритах та поліартритах; - остеохондрозі хребта; - невралгіях, ішіасі, подагрі та колінних захворюваннях.
  Спосіб застосування:
  нанести тонким шаром на шкіру, втирати протягом 2-3 хвилин, 2-3 рази на добу. Тривалість курсу 2-4 тижні. Після застосування гелю ретельно вимити руки. Уникати потрапляння гелю у відкриті рани, в очі та на інші слизові оболонки. Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів. За появи алергічних реакцій необхідно припинити застосування і проконсультуватися з лікарем

  Протипоказання:
  індивідуальна чутливість до компонентів. За появи алергічних реакцій припинити застосування і проконсультуватися з лікарем.
  Умови зберігання:
  зберігати в сухому місці за температури
  від 0 до + 25 °С. В недоступному для дітей місці.
  Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.
  Дата виготовлення: див. на шві туби. ТУ У 05.0-30192477-002-2002 Не є лікарським засобом.
  Виробник: ПП «ЕВРО ПЛЮС», Україна, 49033 м. Дніпро, вул. Бориса Мозолевського, буд.4, тел.+38 (056) 371 51 53 (54) Адреса потужностей виробництва: ПП «Євро-Плюс», 52072, Дніпропетровська обл., Дніпровський район, с. Старі Кодаки, вул. Аеропорт, буд. 70 www.euro-plus.ua Замовник: ТзОВ «Представництво Баум Фарм Гмбх», 79052, м. Львів, вул. Широка, 66, тел.: +38 (098) 870-21-30, www.baumpharm.de

Вас це може зацікавити

Illustration

Ібупрозан гель

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.