• UA

Illustration

Кальцій Д3 табл. №30 

Вітаміни і мінерали

119 грнтабл. №30

 • Вміст в 1 таблетці: кальцій (як кальцію цитрат) - 500 мг, вітамін D3 – 5 мкг.

 • Термін придатності: 24 місяці з дати виробництва.

 • Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищувати рекомендованої добової дози.

  Склад: кальцію цитрат (Китай) (93,2%), фруктовий порошок апельсин, наповнювач кальцію стеарат, ароматизатор, підсолоджувач аспартам, вітамін D3 (Китай) (0,0002%).
  Країна походження основних інгредієнтів відрізняється від країни походження продукту.
  Заходи безпеки: зберігати в недоступному для дітей місці. Не вживати при пошкодженій упаковці. Номер партії (L) та дата завершення мінімального строку придатності «Краще спожити до кінця» вказані на упаковці.
  Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці за температури до +25°С та відносній вологості повітря не вище 75 %.
  Упаковка: 30 таблеток масою нетто по 2,55 г (± 10%) кожна.
  Спосіб вживання та рекомендована добова доза: дітям віком від 7 до 12 років приймати по 0,5 – 1 таблетці 1 раз на добу; дорослим та дітям від 12 років – по 1 таблетці 1 раз на добу. Таблетку можна ділити і розжовувати. Тривалість вживання – 20 – 30 днів. Подальший термін вживання узгоджується з лікарем. 
  Рекомендації до споживання: дієтична добавка містить виключно цитрат кальцію, який має найбільшу ступінь засвоєння у порівнянні до інших сполук кальцію. Може бути використана як джерело високозасвоюваного кальцію та вітаміну D3 при будь-яких станах, що супроводжуються нестачею кальцію. Кальцій є необхідним для підтримки нормального стану кісток і зубів у дітей та дорослих. Вітамін D3 сприяє нормальному засвоєнню кальцію та фосфору та підтриманню нормального рівня кальцію в крові. Перед вживанням рекомендується консультація лікаря.
  Дієтична добавка «Кальцій Цитрат 500» («Кальцій Д3»). Не є лікарським засобом.
  Застереження при застосуванні: індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Прийом під час вагітності і лактації тільки після консультації лікаря. Містить джерело фенілаланіну.

Вас це може зацікавити

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.