• UA

Illustration

Магнебам Антистрес №30 Баум Фарм

Дієтична добавка

259 грнкапс. №30

 • Склад : основна речовина: оксид магнію, піридоксину гідрохлорид, магнієві солі лимонної кислоти 

 • Допоміжні речовини: антизлежувальні агенти: магнію стеарат і діоксид кремнію, мікрокристалічна целюлоза, желатин, барвники діоксид титану 

 • Перед застосуванням потребує консультації лікаря.

  Рекомендації до споживання: Магній допомагає підтримувати в нормальному стані м’язи і нервову систему. Магній і Вітамін В допомагають зменшити втому, підтримують психологічну функцію. В Магнебаму Антистрес – 400 мг чистого магнію в 1 капсулі! Це найбільший вміст чистого магнію серед всіх продуктів і покриває 107 % денної потреби.
  Спосіб вживання: дорослим приймати по 1 капсулі на добу. Рекомендовано вживати протягом 12 тижнів. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищувати рекомендовану кількість (порцію) для щоденного споживання.
  Протипоказання: підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Вагітні або жінки що годують груддю перш ніж вживати цей продукт повинні проконсультуватися з лікарем. Не використовувати після закінчення кінцевого строку придатності.
  Умови зберігання: зберігати в оригінальній закритій упаковці, при температурі не вище +25 °С, в захищеному від світла місці. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.
  Форма випуску: капсули тверді желатинові, 30шт.
  Срок придатності: 24 місяці від дати виготовлення.
  Номер партії (серії) виробництва/Вжити до: вказано на упаковці.
  Не є лікарським засобом.
  Виробник: UAB „Aconitum”/ ТОВ "Аконітум"
  Адреса виробника та потужностей виробництва: Inovaciju str. 4, LT-54469, Kaunas FEZ, Lithuania / вул. Іновацію 4, LT-54469, Каунас ВЕЗ, Литва 
  Імпортер: Підприємство, яке приймає претензії від споживачів, його адреса: Приватне Підприємство «Соломія-Сервіс», Україна, м. Львів, вул. Бойчука 5, кв. 117. Претензії від споживачів приймає імпортер.

Вас це може зацікавити

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.