• UA

Illustration

Магнебам стіки №20 Баум Фарм

Дієтична добавка

350 грнстіки. №20

 • Склад: Цитрат магнію, піридоксин

 • Допоміжні речовини: вода, регулятор кислотності молочна кислота, підсолоджувач ксилітол, вологоутриму- ючий агент гліцерол, ароматизатор манго, згущувач ксантанова гума, підсолоджувач сукралоза, консервант калію сорбат, натрію бензоат, ароматизатор апельсин. Містить цитрат магнію, який має високий ступінь засвою- вання організмом людини.

 • Перед вживанням рекомендовано проконсультуватись з лікарем.

  Спосіб вживання: 1-2 стік-пакети на день.
  Вміст стік-пакету — приємна на смак рідина, яку можна приймати перорально без розведення. Перед застосуванням проконсультуйтеся із лікарем.
  Застереження: Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.
  Протипоказання: підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Вагітні або жінки, що годують грудьми, перш ніж вживати цей продукт, повинні прокон- сультуватись із лікарем. Не використовувати після закінчення кінцевого строку придатності.
  Рекомендації до споживання (використання): рекомен- довано до вживання як додаткове джерело магнію, який сприяє нормальній роботі нервової системи та підтриманню нормальної психічної діяльності, нормаль- ному перебігу обміну речовин і виробленні енергії, відновленню електролітного балансу, зниження відчуття втоми, нормальна робота м'язів, в т.ч. при судомах.
  Умови зберігання: Зберігати в оригінальній закритій упаковці, у сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище 25° C та не нижче 0° C. Зберігати в недоступному для дітей місці.
  Форма випуску: стік-пакети 15 мл, 20 шт. Загальний об’єм 300 мл.
  Не є лікарським засобом.
  Виробник: FORTEX Nutraceuticals Ltd / ТОВ «ФОРТЕКС Нутрасьютікалз»
  Адреса виробника та потужностей виробництва: Prohladen kat str. 10, 1362, Sofia, Bulgaria / вул.Прохладен кат, 10, 1362, Софія, Болгарія
  Імпортер: Приватне Підприємство «Соломія-Сервіс», Україна, м.Львів, 79053, вул.Бойчука 5, кв. 117. Тел.: +380 98 870 21.
  Претензії від споживача приймає імпортер.

Вас це може зацікавити

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.