• UA

Illustration

Магневіт В6 шип. табл. №20

Вітаміни і мінерали

159 грнтабл. №20

 • Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

 • Таблетки розчинні з підсолоджувачами з ароматом апельсина та манго.

 • Продукт може містити лактозу!

  Склад 1 таблетки: карбонат магнію 200 мг (mg); вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид) 1,4 мг (mg); Допоміжні речовини: регулятор кислотності: лимонна кислота (Е 330); карбонати натрію (Е500); наповнювач: сорбітоли (Е 420); ароматизатори; антизлежувальні агенти: поліетиленгліколь (Е 1521), полівінілпіролідон (Е 1201); концентрат порошку бурякового соку; підсолоджувачі: ацесульфам К (Е 950), аспартам (Е 951); барвник: рибофлавіни (Е 101). Містить джерело фенілаланіну. 
  Рекомендації до споживання: може бути рекомендована як додаткове джерело магнію і вітаміну В6. Сприяє нормалізації функціонування м’язів, зменшенню відчуття втоми і стомлюваності. Сприятливо впливає при станах тривоги та роздратування. Має м’які послаблюючі властивості.
  Спосіб вживання: дорослим приймати по 1 таблетці на добу. Розчинити 1 таблетку у 200 мл холодної питної води.
  Термін вживання: 1 місяць, надалі термін вживання узгоджувати з лікарем. 
  Протипоказання: підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, діти, вагітність, період годування груддю, порушення вуглеводного обміну.
  Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищувати рекомендовану кількість (порцію) для щоденного споживання.
  Не використовувати після закінчення кінцевого строку придатності: можливі негативні наслідки у вигляді розладу здоров’я. Утилізувати шляхом викидання до сміттєзбірника.
  Форма випуску: таблетки розчинні, 20 шт у тубі.
  Умови зберігання: зберігати в оригінальній закритій упаковці, при температурі не вище +25 °С, в захищеному від світла місці. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.
  Номер партії (серії) виробництва/Вжити до: вказано на дні туби.

Вас це може зацікавити

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.