• UA

Illustration

Нормастрес кр. 50мл фл. №1 Баум Фарм

Краплі заспокійливі

85 грнкраплі 50 мл фл. №1

 • Склад: глоду плоди, м’яти перцевої листя, пустирника трава, хмелю шишки, материнки трава, звіробою трава, меліси трава, етанол 40 %. Згідно рецептури “Екстракт заспокійливій. Склад № 2 ”.

 • Не перевищувати рекомендовану дозу.
  Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

 • Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

  Рекомендовано вживати: для профілактичних цілей вживають по 10 крапель на півстакана теплої води за 20-30 хвилин до їди 3 рази на день. Перед застосуванням збовтати.
  Тривалість курсу вживання – 1 місяць. Після перерви 2-4 тижні курс можна повторити.
  Протипоказання: не рекомендується вагітним та жінкам, які годують груддю, при особистій підвищеній чутливості до складових компонентів, дітям віком до 14 років, хворим зі шлунково-стравохідною печією, бронхіальною астмою.
  Дієтична добавка містить етиловий спирт та може спричинити сонливість, тому у період застосування слід утримуватися від керування автотранспортними засобами або виконання іншої роботи, що потребує підвищеної уваги, швидких психічних і рухових реакцій.
  Дієтична добавка. Не є лікарським засобом.
  Показання: м’який, допоміжний, заспокійливий засіб, рекомендується при всіх різновидах невротичних синдромів. Усі компоненти екстракту дозволені до застосування і використовуються у складі дієтичних добавок. 
  Рекомендації щодо застосування: добавка дієтична до раціону харчування, яка містить комплекс біологічно-активних речовин рослинного походження, які знижують збудження, стрес, нервову напругу, підвищену дратівливість, чинять м’яку заспокійливу та снодійну дії. 
  Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника за температури не вище 250С, відносній вологості повітря не вище за 75% та в захищеному від світла місці. Зберігати в недоступному для дітей місці.
  Форма випуску: екстракт рідкий, краплі.
  Паковання: флакони по 50 мл у пачці або без пачки.

Вас це може зацікавити

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.