• UA

Illustration

Седатон антистрес капс. №30 Баум Фарм

Дієтична добавка

189 грнкапс. №30

 • Склад : Екстракт грифонії Griffonia simplicifolia 75мг(mg), Вітамін В6 3 mg(мг) (214%)*, Вітамін В12 10 µg(мкг) (400%).

 • Допоміжні речовини: наповнювач мікрокристалічна целюлоза (Е460), антизлежувальні агенти: магнію стеарат (Е470b) і діоксид кремнію (Е551), желатин, барвники діоксид титану (Е171) та оксид заліза (Е172).

 • Перед застосуванням потребує консультації лікаря.

  Рекомендації до споживання: Сприяє підтримці нормальної роботи нервової системи, зменшує втому, покращує розумову діяльність.
  Спосіб вживання: дорослим приймати по 1-2 капсулі на добу. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищувати рекомендовану кількість (порцію) для щоденного споживання.
  Протипоказання: підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Вагітні або жінки що годують груддю перш ніж вживати цей продукт повинні проконсультуватися з лікарем. Не використовувати після закінчення кінцевого строку придатності: можливі негативні наслідки у вигляді розладу здоров’я. Утилізувати шляхом викидання до сміттєзбірника.
  Умови зберігання: зберігати в оригінальній закритій упаковці, при температурі не вище +25 °С, в захищеному від світла місці. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.
  Форма випуску: капсули тверді желатинові, 30шт.
  Термін придатності: 3 роки з дати виробництва.
  Номер партії (серії) виробництва/Вжити до: вказано на упаковці.
  Не є лікарським засобом.
  Виробник: Fortex Nutraceuticals Ltd / ТОВ "Фортекс Нутрасьютикалз".
  Адреса виробника та потужностей виробництва: Prohladen kat str. 10, 1362, Sofia, Bulgaria / вул. Прохладен кат, 10, 1362, Софія, Болгарія.
  Імпортер: Підприємство, яке приймає претензії від споживачів, його адреса: Приватне Підприємство «Соломія-Сервіс», Україна, м. Львів, вул. Бойчука 5, кв. 117. Претензії від споживачів приймає імпортер.

Вас це може зацікавити

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.