• UA

Illustration

Мелатонін капс. №30 Баум Фарм

Регулятор сну

139 грнкапсули №30

 • Перед застосуванням потребує консультації лікаря.

 • Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

 • Не вживайте після закінчення терміну зберігання, зазначеного на упаковці.

  Властивості.
  Синергізм активних речовин, що входять до складу дієтичної добавки Мелатонін, сприяє нормалізації якості сну (у тому числі при зміні часових поясів), підвищенню розумової та фізичної працездатності, полегшенню стресових реакцій та депресивних станів, що мають сезон-ний характер, загальному зміцненню організму.
  Дія дієтичної добавки Мелатонін зумовлена властивостями компонентів, що входять до її складу.
  Мелатонін є натуральним гормоном, який продукується шишкоподібною залозою. Фізіологічно секреція мелатоніну зростає після настання темноти, досягаючи максимуму між другою та четвертою годинами ночі і зменшується протягом другої половини ночі. Основна дія його полягає в гальмуванні секреції гонадотропінів, в меншій мірі - кортикотропіну, тиреотропіну, соматотропіну. Під впливом мелатоніну у середньому мозку і гіпоталамусі підвищується вміст ГАМК та серотоніну.
  Ці процеси призводять до нормалізації циркадних ритмів, зміни сну і неспання, ритмічності гонадотропних ефектів і статевої функції, підвищують розумову і фізичну працездатність, зменшують прояви стресових реакцій.
  Крім цього мелатонін нормалізує проникність судинної стінки і збільшує її резистентність, поліпшує мікроциркуляцію, знижує систолічний тиск і частоту серцевих скорочень у хворих літнього віку у стані спокою, зменшує підвищення артеріального тиску при психоемоційному навантаженні, чинить імуномодулюючу дію на організм.
  Вітамін B6 (піридоксин) покращує метаболізм у тканинах мозку, так як є головним каталізатором обміну амінокислот, синтезу більшості нейромедіаторів нервової системи, тобто підвищує працездатність мозку, сприяє поліпшенню пам'яті і настрою.
  Рекомендації до споживання: може бути рекомендована як додаткове джерело біологічно активних речовин. Сприяє нормалізації сну та адаптує організм до зміни часових поясів. Скорочує час, необхідний для засинання.
  Спосіб вживання: дорослим по 1 капсулі на добу за 30 хвилин до сну, бажано в один і той же час; або за схемою, рекомендованою лікарем.
  Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання узгоджувати з лікарем.
  Протипоказання: індивідуальна підвищена чутливість до компонентів продукту, діти, жінки в період вагітності та лактації.
  Застереження:Не перевищувати рекомендовану денну кількість.Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.Не вживайте після закінчення терміну зберігання, зазначеного на упаковці.
  Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С, у недоступному для дітей місці.
  Термін придатності: 3 роки з дати виробництва.
  Дієтична добавка Мелатонін не є лікарським засобом.
  Форма випуску: желатинові капсули по 270,0±5% мг (mg), № 30.

Вас це може зацікавити

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.