• UA

Illustration

Сліп Велл екстра спрей фл. 20 мл №1 Баум Фарм

Регулятор сну

189 грнспрей 20 мл

 • Склад: мелатонін - 1,5 мг (mg), екстракт шишок хмелю звичайного (Humulus lupulus) – 10 мг (mg), екстракт трави собачої кропиви п’ятилопатевої (Leonurus cardiaca) - 10 мг (mg), екстракт меліси лікарської (Melissa officinalis) - 10 мг (mg), ефірна олія м’яти перцевої – 140 мкг (μg), ефірна олія анісу - 140 мкг (μg); допоміжні речовини: вода дистильована, загущувач гліцерин, антиоксидант лецитин соняшниковий, регулятор піни ПЕГ-40 гідрогенізо- вана рицинова олія, консервант калію сорбат, підсолоджу- вач натрію сахаринат, регулятор кислотності кислота лимонна. З підсолоджувачем.

 • Протипоказаннядіти до 18 років, індивідуальна чутливість до окремих компонентів в складі продукту, вагітність, період лактації.

 • Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря. Не є лікарським засобом. Добавка дієтична.

  Рекомендації щодо застосування: застосовувати в якості добавки дієтичної для дорослих як додаткове джерело біологічно активних речовин зокрема флавоноїдів, іридоїдів та амінів. Сприяє регулюванню процесів засинання, допомагає у регулюванні циклу сну у комплексній боротьбі із безсонням.
  Глибокий, спокійний сон є необхідною умовою для активного та динамічного дня і загального гарного самопо- чуття. Стресове повсякденне життя, змінна та нічна робота або тривалі авіаперельоти в декількох часових поясах можуть бути факторами, що впливають на якість та тривалість здорового сну.
  Спрей для сну поєднує в собі натуральний мелатонін з екстрактами хмелю, меліси, а також з ефірними оліями м’яти та анісу. Екстракт шишок хмелю звичайного (Humulus lupulus) багатий на фенольні сполуки та ефірні олії завдяки чому чинить седативну та заспокійливу дію на центральну нервову систему, оскільки здатен збільшувати активність гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК), нейротрансмітера, відомого своєю інгібувальною дією на нервові закінчення. Алкалоїди та іридоїди екстракту трави собачої кропиви п’ятилопатевої (Leonurus cardiaca) мають спазмолітичну дію, зменшують головний біль, володіють снодійною дією, полегшують засинання, покращують сон. Екстракт меліси лікарської (Melissa officinalis) багатий на ефірні олії, м’яко діє на центральну систему, заспокоює, має розслаблюючі властивості, нормалізує сон, впливає на його якість та тривалість.
  Мелатонін – аналог біогенного аміна, одного із нейрогор- монів, які синтезуються в пінеалоцитах епіфіза (шишкопо- дібної залози), що допомагає нормалізувати циркадні ритми – циклічні коливання інтенсивності різних біологіч- них процесів, пов'язаних зі зміною дня і ночі, сприяючи полегшенню суб’єктивного відчуття спокою та полегшенню механізмів засинання.
  Спосіб застосування та дози: застосовувати дорослим 1 раз на добу перед сном але не натщесерце. 1 доза розпилювання (мелатоніну 1,5 мг (mg)) = 1 застосування (при необхідності можна збільшити до двох). Розпилювати спрей необхідно у ротову порожнину при вертикальному положенні тіла. Тривалість застосуван- ня становить 1 – 2 місяці, якщо лікар не призначив інше.
  Застереження щодо застосування: не перевищувати рекомендовану дозу для щоденного споживання. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчуван- ня. При цукровому діабеті необхідна консультація лікаря. При появі небажаних реакцій припинити застосування та звернутись до лікаря. Не розпилювати спрей у ротову порожнину лежачи. Уникати потрапляння спрею в очі. При випадковому потраплянні в очі, промити їх великою кількістю проточної води.
  Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці при температурі від +10 oС до +25 oС в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці. Термін придатності після першого відкриття флакону – 3 місяці. Продукт містить натуральні інгредієнти, через що можуть виникнути незначні зміни кольору спрею, які не впливають на якість.
  Замовник: ТзОВ «Представництво Баум Фарм Гмбх», 79052, м. Львів, вул. Широка, 66, тел.: +38 (098) 870-21-30. www.baumpharm.de
  Контрактний виробник: ПП «Чарлі», Україна, 61064, м. Харків, вул. Полтавський шлях, 123, тел.: (057) 751-80-34, (057) 780-85-80.

Вас це може зацікавити

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.