• UA

Illustration

Вітамікс для спокійного сну капсули №30 Баум Фарм

Дієтична добавка

209 грнкапсули №30

 • Склад: 1 капсула містить: екстракт листя пасифлори інкарната 50 мг, сухий екстракт глоду (Crataegus monogyna) 50 мг, екстракт кореня валеріани лікарської 40 мг, вітамін В6 (піродиксину гідрохлорид) 1,5 мг (107%)*, мелатонін 1 мг.

 • Протипоказанняпідвищена чутливість до окремих компонентів продукту. 

 • Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря. Не є лікарським засобом. Добавка дієтична.

  Рекомендації щодо застосування: може бути рекомендована як додаткове джерело біологічно активних речовин. Сприяє скороченню часу засипання та підтримці здорового сну. Допомагає легкій адаптації організму під час подорожей і при зміні часових поясів.
  Спосіб застосування та дози: дорослим приймати по 1 капсулі за 30хв до сну. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищуйте рекомендовану кількість (порцію) для щоденного споживання.
  Застосування у період вагітності або годування груддю: вагітні або жінки, що годують груддю, перш ніж вживати цей продукт, повинні проконсультуватися з лікарем.
  Форма випуску: капсули тверді желатинові, 30 шт.
  Умови зберігання: зберігати в оригінальнiй закритій упаковці, при температурі не вище +25 °С, в захищеному від світла місці. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.
  Виробник: Fortex Nutraceuticals Ltd/ ТОВ "Фортекс Нутрасьютикалз".
  Адреса виробника та потужностей виробництва: Prohladen kat str. 10, 1362, Sofia, Bulgaria/вул. Прохладен кат,10, 1362, Софія, Болгарія.
  Імпортер: Підприємство, яке приймає претензії від споживачів, його адреса: Приватне Підприємство «Соломія-Сервіс», Україна, 79053 м.Львів, вул.Бойчука 5, кв.117. Претензії від споживача приймає імпортер.
  Тел.+380671784103

Вас це може зацікавити

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.