• UA

Illustration

Сліп Велл капс. №20 Баум Фарм

Засіб заспокійливий

129 грнкапсули 0,25 г №20

 • Склад: хміль звичайний (шишки, порошок) (40%), валеріана лікарська (кореневища з коренями, порошок) (40%), лаванда вузьколиста (трава, порошок) (20%), капсула: желатин.

 • Не містить ароматизаторів, барвників, консервантів. Без ГМО.

 • Містить натуральні компоненти.

  Спосіб вживання та рекомендована добова доза: дорослим при порушенні сну по 1 – 2 капсули за 1,5 – 2 години до сну. Тривалість вживання – протягом 1 місяця. Подальший термін вживання узгоджується з лікарем.
  Рекомендації до споживання (використання): містить комплекс лікарських трав, що мають снодійні властивості. Компоненти підібрані таким чином, щоб позитивно впливати на всі аспекти сну, а саме на прискорення засинання, відновлення фазності сну та відчуття бадьорості після сну.
  Завдяки цьому може бути рекомендована широкому колу людей, що мають розлади сну. Перед вживанням рекомендується консультація лікаря.
  Дієтична добавка. Не є лікарським засобом.
  Застереження при застосуванні: індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, гіпотонія, вагітність і період лактації, захворювання шлунково-кишкового тракту. Не рекомендується особам, що керують автотранспортом або іншими механізмами. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищувати рекомендованої добової дози.
  В залежності від партії продукту капсули можуть бути різного кольору і по-різному розміщені в блістері, що не впливає на якість продукту.
  Заходи безпеки: зберігати в недоступному для дітей місці. Не вживати при пошкодженій упаковці.
  Номер партії (L) та дата завершення мінімального терміну придатності «Краще спожити до кінця» вказані на упаковці.
  Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці за температури до +25°С та відносній вологості не вище 75 %.
  Паковання: 20 капсул масою нетто по 0,250 г (±10%) кожна.
  Термін придатності: 24 місяці з дати виготовлення.

Вас це може зацікавити

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.