• UA

Illustration

Вітамікс пам'ять та концентрація капс. №30 Баум Фарм

капсули

179 грнкапс. №30

 • Склад(1 капсули): Екстракт Гінкго білоба (24% флавонглікозидів, 6% гінкголідів і білобалідів) 80mg(мг), лецитин 80mg(мг), екстракт порошку Женьшень (8% гiнзенозидів) 20mg(мг), вітамін Е 5mg(мг) a-ТЕ (41,6%)*, цинк 5 mg(мг) (50%)*, селен 50 μg(мкг) (91%)*. 

 • Допоміжні речовини: наповнювач дикальцiй фосфат (31), мікрокристалічна целюлоза (Е460), антизлежувальнi агенти: магнію стеарат (Е470b) i діоксид кремнію (E551), желатин, барвники діоксид титану (Е171) та оксид заліза (E172).

 • Може бути рекомендована як додаткове джерело біологічно активних речовин. Сприяє хорошій пам'яті та концентрації, підтримує мозкову діяльність. Перед застосуванням потребує консультації лікаря

  Протипоказання
  Підвищена чутливість до окремих компонентів продукту.
  Застосування у період вагітності або годування груддю:Вагітні або жiнки що годують груддю перш ніж вживати цей продукт повинні проконсультуватися з лікарем.
  Спосіб застосування та дози: Дорослим приймати по 1 капсулі на добу. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищувати рекомендовану кількість (порцію) для щоденного споживання.
  Умови зберігання: Зберігати в оригінальній закритій упаковці, при температурі не вище +25 °С, в захищеному від світла місці. Зберігати в місцях, недоступних для дітей. 
  Упаковка: Капсули тверді желатинові, 30 шт.
  Категорія відпуску: Без рецепта.
  Виробник: Fortex Nutraceuticals Ltd/ ТОВ "Фортекс Нутрасьютикалз".
  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності: Prohladen kat str. 10, 1362, Sofia, Bulgaria/вул. Прохладен кат, 10, 1362, Софія, Болгарія.

Вас це може зацікавити

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.