• UA

Illustration

Метрил Дента гель для ясен 20 г

гель для ясен

139 грнгель 20 г

 • Склад: метронiдазолу бензоат, розчин хлоргексидину глюконат 20 %, карбомер, пропiленглiколь, сахарин натрiю, динатрiю едетат (Трилон Б), трометамол, олiя лимонна, вода очищена. За рецептурою «Гель для ясен «Метровiол дента».

 • Термiн придатностi: 3 роки з дати виготовлення.

 • Антисептичний засiб при запаленнi ясен.

  Застосування: в комплекснiй терапiї iнфекцiйно-запальних захворювань порожнини рота, травми слизової оболонки порожнини рота, запалення лунки пiсля видалення зуба, при загостреннях хронiчного гiнгiвiту та пародонтиту.
  Спосiб застосування: гель наносити на ясна 2 рази на добу. Пiсля нанесення гелю протягом 30 хвилин не можна полоскати рот, пити та приймати їжу. Середня тривалiсть курсу застосування - 7-10 днiв. Курс проводити 2-3 рази на рiк.
  Протипоказання: iндивiдуальна пiдвищена чутливiсть до компонентiв препарату.
  Уникати потрапляння гелю в очi! У разi потрапляння в очi необхiдно промити їx водою i негайно звернутися до лiкаря! Застосування засобу не замiняє гігієнiчнe чищення зубiв. Перед застосуванням проконсультуватися з лiкарем-стоматологом.
  Умови зберiгання: зберiгати в упаковцi виробника при температурi не вище, ніж 25°С та вiдноснiй вологостi повiтря не вище 75 % у недоступному для дiтей мiсцi.
  Паковання: по 20 г (g) у тубi в пачцi з картону. Засiб косметичний. Не є лiкарським засобом.

Вас це може зацікавити

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.