• UA

Illustration

ФлюДіфенс Фіто пор. саше №10 Баум Фарм

Дієтична добавка

239 грнсаше по 10 г

 • Добавка дієтична. Не є лікарським засобом.

 • Маса нетто 1 саше: 14 г (g) ± 5 %.

 • Перед початком прийому рекомендована консультація лікаря.

  Склад на 1 саше (14 г (g)): глюкоза, вітамін С, концентрат соку малини екстракт, екстракт пеларгонії, концентрат соку буряка, екстракт кореню імбиру, інвертний сироп, мальтодекстрин, цинку гліцинат, ефірні олії м’яти, евкаліпту та анісу, ефірна олія лимонна, ефірна олія помаранчева, натрію цитрат, регулятор кислотності кислота лимонна. активні інгредієнти: вітамін С – 300 мг (mg), концентрат соку малини – 250 мг (mg), екстракт пеларгонії – 100 мг (mg), екстракт кореню імбиру – 40 мг (mg), цинку гліцинат – 10 мг (mg), ефірна олія анісу – 6 мг (mg), ефірна олія м’яти – 6 мг (mg), ефірна олія евкаліпту – 4 мг (mg), ефірна олія лимонна – 2 мг (mg), ефірна олія помаранчева – 2 мг (mg).
  Рекомендації щодо застосування: застосовувати за рекомендацією лікаря в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело біологічно активних речовин природного походження вітамінів та біофлавоноїдів з метою підтримки імунітету у дітей та дорослих, зокрема у період сезонних застудних захворювань. Сприяє підвищенню опірності організму, допомагає потенціювати роботу імунної системи та створити умови для прискорення покращення стану організму під час сезонних гострих респіраторних захворюваннях, полегшенню нежитю та відкашлювання.Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.Корисні властивості екстракту пеларгонії обумовлені високим вмістом біологічно активних речовин з вираженими біохімічними функціями в організмі людини, зокрема кумаринів, флавоноїдів (катехін, кверцетін, галлокатехін), галової кислоти та її похідних (метиловий ефір галової кислоти), проантоціанідинів (таніни), фенолів, органічних кислот (умкалінова, хлорогенова).Протизапальна дія екстракту пеларгонії досягається завдяки високому вмісту біофлавоноїдів, що приймають участь у процесі гальмування утворення медіаторів запалення– простагландинів і лейкотрієнів, а також завдяки послідовній участі у процесі активізації імунної відповіді організму, що забезпечується такими клітинами як базофіли, нейтрофіли, еозинофіли, Т- і В-лімфоцитів, макрофаги. Захисні властивості екстракту пеларгонії підсилюються завдяки його здатності до стимулювання синтезу інтерферону-β (INF- β), тим самими забезпечуючи реалізацію противірусних властивостей.
  Вітамін С сприяє здоровій функції імунної системи, стимулюючи утворення лейкоцитів, бере участь у нейтралізації вільних радикалів тим самим зменшуючи оксидативні процеси, що посилюються під час застуди, сприяє підвищенню опірності організму в період сезонних гострих респіраторних захворювань та володіє загальнозміцнювальним ефектом. Ефірні олії м’яти, анісу та евкаліпту полегшують дихання та сприяють зменшенню запалення слизових оболонок носової та ротової порожнин. Ефірна олії лимона та помаранчу мають антиоксидантні властивості, заспокоюють та пом’якшують уражені слизові тканини. Екстракт кореню імбиру має протизапальну дію, сприяє розрідженню та полегшує виведення мокротиння із дихальних шляхів, сприяють посиленню процесу відкашлювання.
  Спосіб застосування та рекомендована добова доза: застосовувати дітям віком від 6 років до 12 років по 1 саше 2-3 разів на добу, дітям віком від 12 років та дорослим по 1 саше 4-5 разів на добу, розчинивши в 100-150 мл (ml) гарячої кип’яченої (не окріп) води та повністю розчинивши порошок у рідині перед споживанням. Рекомендована тривалість застосування становить 4-7 днів, доза та термін споживання можуть бути збільшені лікарем. Не перевищувати рекомендовану дозу для щоденного споживання.
  Застереження при застосуванні: Можлива підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. При одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів, вітамінів та/або мінералів обов’язково проконсультуйтеся з лікарем. При появі небажаних реакцій припинити застосування та звернутись до лікаря.
  Протипоказання:● діти віком до 6 років,● підвищена індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту,● діабет І типу,● вагітність та період лактації,● рідкісна спадкова непереносимість цукрів,● глюкозо-галактозна мальабсорбція або сахарозо-ізомальтазна недостатність,●супутнє застосування препаратів із високим вмістом вітаміну С.
  Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника при температурі від 10°С до 25 °С в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці.
  Форма випуску: порошок для орального розчину в саше 14 г (g) в картонній коробці No 10.
  Маса нетто 1 саше: 14 г (g) ± 5 %.
  Краще спожити до кінця: вказано на упаковці.
  Номер партії: вказано на упаковці.
  Строк придатності: 3 роки.
  Замовник: ТзОВ «Представництво Баум Фарм Гмбх», 79052, м. Львів, вул. Широка, 66, тел.: +38 (098) 870-21-30. www.baumpharm.de
  Виробник: ПП «Чарлі», Україна, 61064, м. Харків, вул. Полтавський шлях, 123, тел.: +38 (057) 780-85-80

Вас це може зацікавити

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.