• UA

Illustration

Нефробам капс №30 Баум Фарм

Для нормалізації функції нирок та сечовивідних шляхів

199 грнкапс. №30

 • Застереження: діти до 12 років, годувальниці, вагітні жінки, індивідуальна чутливість до окремих компонентів.

 • Термін придатності: 24 місяці з дати виготовлення. 

 • Виготовлено із натуральної сировини.
  Не містить ароматизаторів, барвників, консервантів. Без ГМО.

  Склад: Склад: мальтодекстрин, листя розмарину (10,9%), трава золототисячнику (10,9%), корінь любистку (10,9%); капсула: желатин.
  Рекомендації до споживання: як додаткове джерело біологічно-активних речовин, що містяться в лікарських рослинах – листі розмарину, траві золототисячнику, кореню любистку.
  Трава золототисячника малого містить алкалоїди (переважно генціанін), глікозиди, флавоноїди та інші біологічно-активні речовини, які сприяють зменшенню запальної реакції, підвищенню секреції залоз травного тракту і жовчовиділення.
  Листя розмарину містить ефірну олію, алкалоїди (у тому числі розмарицин), та інші біологічно-активні речовини, які сприяють розслабленню гладенької мускулатури сечовивідних і жовчних шляхів, що, в свою чергу, сприяє слабкому збільшенню виділення сечі, поліпшенню відтоку жовчі. Має тонізуючі властивості, сприяє покращенню загального стану організму.
  Коріння любистку за рахунок ефірних олій, смол, дубильних та інших біологічно-активних речовин сприяє покращенню виділення сечі, має заспокійливі властивості. комплекс рослинних екстрактів сприяє покращенню загального стану організму і функціонування сечовивідних шляхів та нирок.
  Спосіб вживання та рекомендована добова доза: вживати дорослим по 1 капсулі 3 рази на добу, запиваючи склянкою питної води. Термін споживання – 14 днів. Подальший термін споживання узгоджується з лікарем.  
  Протипоказання: вік до 18 років, вагітність та період лактації; гастрити, виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки; набряки внаслідок серцевої недостатності або порушення функції нирок та/або рекомендація лікаря щодо обмеження споживання рідини; гострий гломерулонефрит. 
  Застереження при застосуванні: індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищувати рекомендованої добової дози.
  залежності від партії продукту капсули можуть бути різного кольору і по-різному розміщені в блістері, що не впливає на якість продукту.
  Заходи безпеки: зберігати в недоступному для дітей місці. Не вживати при пошкодженій упаковці.
  Номер партії (L) та дата завершення мінімального терміну придатності «Краще спожити до кінця» вказані на упаковці.
  Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці за температури до +25°С та відносній вологості не вище 75 %.
  Паковання: 30 капсул масою нетто по 0,330 г (±10%) кожна.

Вас це може зацікавити

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.