• UA

Illustration

Нефробам кр. орал. фл. 100 мл №1 Баум Фарм

капсули

299,00 грнкрап. 100 мл фл.

 • Рекомендації щодо застосування: застосовувати за рекомендацією лікаря в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело біологічно активних речовин для сприяння покращення стану організму та для профілактики захворювань нирок та сечовивідних шляхів у дорослих. 

 • Спосіб застосування та рекомендована добова доза: застосовувати дорослим по 40-50 крапель 3 рази на добу, запиваючи достатньою кількістю питної води. Тривалість застосування становить 1 – 2 місяці, якщо лікар не призначив інакше. 

 • Перед застосуванням рекомендується консультація з лікарем.Дієтична добавка. Не є лікарським засобом.

  Склад на 100 мл (ml): активні інгредієнти: естракт трави золототисячнику звичайного (Centáurium) – 6 г (g), екстракт кореня любистку лікарського (Levisticum officinale) – 6 г (g), екстракт листя розмарину лікарського (Rosmarínus officinális) – 6 г (g), екстракт кореня хвощу польового (Equisetum arvense) – 3 г (g), екстракт плодів ялівця звичайного (Juníperus commúnis) – 3 г (g), екстракт кореня кульбаби лікарської (Taráxacum officinále) – 3 г (g), ефірна олія ялиці -200 мг (mg), вітамін В6 (у вигляді піридоксину гідрохлориду) – 50 мг (mg); допоміжні речовини: глюкозний сироп, мальтодекстрин, калію сорбат.
  Застереження щодо застосування: не перевищувати рекомендовану дозу для щоденного споживання. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. При появі небажаних реакцій припинити застосування та звернутись до лікаря. Не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.
  Протипоказання: діти до 18 років, вагітність та період лактації, хвороби шлунку, алкоголізм, індивідуальна непереносимість будь-яких компонентів продукту.
  Форма випуску: краплі оральні у флаконі з пробкою-крапельницею об’ємом  100 мл (ml) ± 7% в картонній коробці.
  Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 10 ºС до 25 ºС в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці. Після відкриття дієтичну добавку можна застосовувати протягом 6 місяців.
  Під час зберігання крапель можливе  випадання осаду або помутніння у зв’язку з вмістом натуральної рослинної сировини. Наявність осаду чи помутніння не впливає на якість добавки дієтичної.
  Номер партії: вказано на упаковці.
  Краще спожити до кінця: вказано на упаковці.
  Контрактний виробник: ПП «Чарлі», 61064, Україна, м. Харків, вул. Полтавський шлях, 123, тел.: +38  (057) 780-85-80.
  Адреса виробничих потужностей: ПП «Чарлі», Україна, 61172, м. Харків, вул. Роганська, 151. 
  Замовник: Претензії та пропозиції від споживача приймає замовник. 
  Країна походження/місце походження: вказано на упаковці.
  ТУ У 10.8-30289542-028:2020

Вас це може зацікавити

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.