• UA

Illustration

Кардіобам капс. №20Баум Фарм

Капсули

129,00 грнкапс. по 0.352 г №20

 • Застереження: індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, гіпотонія, брадикардія, вагітність, період лактації. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищувати рекомендованої добової дози.В залежності від партії продукту капсули можуть бути різного кольору і по-різному розміщені в блістері, що не впливає на якість продукту. Перед вживанням рекомендується консультація лікаря.

 • Термін придатності: 24 місяці з дати виготовлення.

 • Вироблено із натуральної сировини. Не містить ароматизаторів, барвників, консервантів. Без ГМО.

  Склад: глід звичайний (42,6%), пустирник звичайний (кропива собача) (19,9%), м’ята перцева (14,2%), діоскорея ніппонська (14,2%), заліза сульфат (5,7%), екстракт часнику (2,8%), наповнювач: КМЦ; антиспікаючий агент: двоокис кремнію; вітамін В12 (0,001%); капсула: желатин.
  Умови зберігання: зберігати у сухому, захищеному від світла місці за температури до +25 °С та відносній вологості до 75 %.Зберігати в недоступному для дітей місці. Не вживати при пошкодженій упаковці. Номер партії (L) і дата завершення мінімального терміну придатності «Краще спожити до кінця» вказані на упаковці. В залежності від партії продукту капсули можуть бути різного кольору і по-різному розміщені в блістері, що не впливає на якість продукту. 
  Упаковка: 20 капсул масою нетто по 0,352 г (±10%) кожна.
  Рекомендації до споживання (використання): композиція лікарських трав, що мають позитивний вплив на усі складові серцево-судинної системи — серце, судини, кров. Глід та пустирник підтримують та нормалізують роботу серця, можуть зменшувати серцебиття. Застосовуються при серцевих неврозах.М’ята завдяки вмісту ментолу має властивості розширювати коронарні судини, тим самим покращує постачання кисню до серця.Діоскорея має помірний гіпотензивний ефект.Екстракт часнику може знижувати рівень холестерину в крові.Залізо та вітамін В12 є невід’ємними складовими обміну гемоглобіну, таким чином покращуючи доставку кисню до органів і тканин.Може бути використана для підтримки функціонального стану серцево-судинної системи. 
  Не є лікарським засобом.

Вас це може зацікавити

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.