• UA

Illustration

Кріомега капс. №30 Баум Фарм

Капсули

299 грнкапс. №30

 • Застереження: Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

 • Перед застосуванням потребує консультації лікаря.

 • Спосіб вживання: по 1 капсулі 1 раз на день, запиваючи невеликою кількістю води.

  Склад: 1 капсула з олією Антарктичного криля (Euphausia superba Dana), містить 210 мг фосфоліпідів, з яких 120 мг Омега-3 містить 60 мг EPA (ейкозапентаєнова кислота) та 32,5 мг DHA (докозагексаєнова кислота), 100 мг астаксантину, желатину, гліцерину, очищеної води, ваніліну.
  Краще засвоювання Омега-3: клінічні дослідження довели, що олія криля містить Омега-3 у формі фосфоліпідів,які більш ефективні, ніж тригліцериди в риб'ячому жирі та рослинній олії. Структура мембрани клітини в організмі людини є у формі фосфоліпідів, і ця форма Омега-3 засвоюється набагато краще. Астаксантин – потужний антиоксидант, що міститься в олії криля. Астаксантин допомагає зберегти олію криля свіжою протягом тривалого часу, без додавання додаткових консервантів. Простий у використанні: капсули з олією криля в кілька разів менша за риб'ячий жир в капсулах. Крім того, цей продукт не залишає відчуття неприємного післясмаку. 64º38S 62º16W Координати, де цей криль був виловлений.
  Протипоказання: підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Вагітні або жінки, що годують груддю, перш ніж вживати цей продукт, повинні проконсультуватись із лікарем. Не використовувати після закінчення кінцевого строку придатності. 
  Умови зберігання: Зберігати в оригінальній закритій упаковці, при температурі не вище 25° C та не нижче 0° C. Зберігати в недоступному для дітей місці.
  Форма випуску: капсули мʼякі желатинові, 30 шт. Вага нетто: 21,9 г.
  Виробник: UAB "Aconitum", Lithuania
  Імпортер: Підприємство, яке приймає претензії від споживачів, його адреса: Приватне Підприємство «Соломія-Сервіс», Україна, м.Львів, вул.Бойчука 5, кв. 117. Претензії від споживача приймає імпортер.
  Країна походження: Литва.

Вас це може зацікавити

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.