• UA

Illustration

Вітамікс Омега 3 1000мг капс. №60 Баум Фарм

Капсули

309 грнкапс. №60

 • Застереження: Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Перед вживанням проконсультуватися із лікарем. 

 • Перед застосуванням потребує консультації лікаря.

 • Спосіб вживання: 1 капсула в день. 

  Склад: в м’якій желатиновій капсулі): риб’яча олія, желіруючий агент желатин, вологоутримуючий агент гліцерол, D-альфа-токоферол.
  Застереження: Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Перед вживанням проконсультуватися із лікарем. 
  Протипоказання: підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Вагітні або жінки, що годують грудьми, перш ніж вживати цей продукт, повинні проконсультуватися із лікарем. Не використовувати після закінчення кінцевого строку придатності.
  Умови зберігання: Зберігати в оригінальній закритій упаковці, у сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище 25° C та не нижче 0° C. Зберігати в недоступному для дітей місці.
  Форма випуску: м’які желатинові капсули, 60 шт. Вага нетто 82,8 г. 
  Не є лікарським засобом
  Виробник: FORTEX Nutraceuticals Ltd / ТОВ «ФОРТЕКС Нутрасьютікалз» Адреса виробника та потужностей виробництва: Prohladen kat str. 10, 1362, So…a, Bulgaria / вул.Прохладен кат, 10, 1362, Софія, Болгарія Імпортер: Приватне Підприємство «Соломія-Сервіс», Україна, м.Львів, 79053, вул.Бойчука 5, кв.117. Тел.: +380 98 870 21. Претензії від споживача приймає імпортер. 
   
  Країна походження: Болгарія 

Вас це може зацікавити

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.