• UA

Illustration

Ацеровіт табл. №10 Баум Фарм

Вітаміни і мінерали

70 грнтабл. №10

 • Склад і рецептура з діапазоном доз захищені патентом України №148151. Їх використання без письмового дозволу власника патенту заборонено.

 • Дієтична добавка «Ацерола 360» («Ацеровіт»). Не є лікарським засобом. 

 • Не містить ароматизаторів, барвників, консервантів. Без ГМО. Містить екстракт виробництва Франції.

  Склад: екстракт ацероли (72%), лактоза, наповнювачі: мікрокристалічна целюлоза, стеарат кальцію; глюкоза, антиспікаючий агент двоокис кремнію (біосил, аеросил), підсолоджувач аспартам.
  Рекомендації до споживання: містить стандартизований екстракт ацероли (барбадоської вишні) — найбагатше природне джерело вітаміну С, що містить його в найбільш засвоюваній організмом формі – L-аскорбінова кислота.
  Вітамін С за результатами багатьох досліджень відіграє важливу роль в організмі людини:
  а) запобігає появі простудних захворювань;
  б) сприяє їх більш швидкому та легкому перебігу у разі виникнення;
  в) прискорює відновлення організму після хвороби.
  Дієтична добавка може бути застосована під час застудного захворювання для підвищення опору організму до вірусного та бактеріального впливу, прискорення відновлення організму після хвороби, а також при будь – яких станах, що супроводжуються нестачею вітаміну С.
  Спосіб вживання та рекомендована добова доза: дорослим та дітям віком від 14 років — по 1–2 таблетки на день незалежно від приймання їжі. Таблетку розсмоктати до повного розчинення у ротовій порожнині. 
  Тривалість вживання: 10–20 днів. Курс вживання можна повторювати декілька разів на рік. Перед прийманням рекомендована консультація лікаря.
  Застереження при застосуванні: дитячий вік до 14 років, вагітність і період лактації, індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Містить джерело фенілаланіну. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищувати рекомендованої добової дози.
  В залежності від партії продукту таблетки можуть бути різного кольору: від світло-сірого до жовтуватого - різної форми і по-різному розміщені в блістері, що не впливає на якість продукту
  Заходи безпеки: зберігати в недоступному для дітей місці. Не вживати при пошкодженій упаковці. 
  Паковання: 10 таблеток масою нетто по 0,5 г (±10%) кожна.
  Термін придатності: 24 місяці з дати виготовлення.
  Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці за температури до +25 °С та відносній вологості повітря не вище 75 %.
  Номер партії (L) та дата завершення мінімального терміну придатності «Краще спожити до кінця» вказані на упаковці.

Вас це може зацікавити

Illustration

Мультивітамін

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.