• UA

Illustration

Окаїн капс. №30 

Вітаміни і мінерали

179 грнкапс. №30

 • Перед вживанням рекомендується консультація лікаря.

 • Термін придатності: 24 місяці з дати виготовлення.

 • Містить натуральні компоненти.
  Не містить ароматизаторів, барвників, консервантів. Без ГМО.

  Склад: лактоза, екстракт плодів чорниці (Франція) (11,5%), лютеїн (Китай) (6,9%), dl-альфа токоферола ацетат (Китай) (4,6%), бета-каротин (Китай) (3,4%), екстракт бархатців (Франція) (2,3%), цинку оксид (Перу) (1,4%), неактивні дріжджі (Бразилія) (1,1%); капсула: желатин.
  Країна походження основних інгредієнтів відрізняється від країни походження продукту.
  Протипоказання: дитячий вік до 12 років; вагітність та період лактації.
  Застереження при застосуванні: підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.
  Пацієнтам при таких станах: ниркова недостатність, сечокам’яна хвороба, жовчнокам’яна хвороба, схильність до утворення тромбів,— тільки після консультації лікаря.
  В залежності від партії продукту капсули можуть бути різного кольору та по-різному розміщені в блістері, що не впливає на якість продукту.
  Заходи безпеки: зберігати в недоступному для дітей місці. Не вживати при пошкодженій упаковці. Номер партії (L) та дата завершення мінімального строку придатності «Краще спожити до кінця» вказані на упаковці.
  Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці за температури до +25°С та відносній вологості повітря не вище 75 %.
  Упаковка: 30 капсул масою нетто по 0,435 г (±10%) кожна.
  Спосіб вживання та рекомендована добова доза: дорослим та дітям віком від 12 років по 1 капсулі 1–2 рази на день під час або після їжі, запиваючи достатньою кількістю рідини. Максимальний ефект каротиноїдів спостерігається при прийомі з їжею, що містить рослинні жири. Тривалість вживання — протягом 1 місяця. Подальший термін вживання узгоджується з лікарем.
  Рекомендації до споживання: дієтична добавка, що може використовуватися як додаткове джерело антоціанів, каротиноїдів, вітамінів і мінералів:- для комплексного позитивного впливу на органи зору, покращення функціонального стану зорового апарату, нічного бачення;- для запобігання втомі очей внаслідок значних зорових навантажень (тривале читання, робота з персональним комп’ютером, тривале керування автомобілем).Антоціани чорниці благотворно впливають на сітківку ока, покращують кровопостачання органу зору за рахунок зміцнення стінок судин, підвищення їх еластичності.Специфічні каротиноїди лютеїн та зеаксантин містяться у кришталику та сітківці ока та забезпечують захист очей від негативної дії шкідливої частини спектру світла. Бета-каротин в організмі перетворюється на вітамін А, необхідний для нормального функціонування сітківки, а саме – забезпечує перехід опсину в родопсин – пігмент, що забезпечує нічне бачення.Вітамін Е і селен є активними антиоксидантами.

Вас це може зацікавити

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.