• UA

Illustration

Вітамін Д3 табл. №30 Баум Фарм 

Вітаміни і мінерали

189 грнтабл. №30

 • Склад на 1 таблетку (900 мг (mg)): активні інгредієнти: вітамін D3 (холекальциферол) 2000 МО (IU) (50 мкг (µg)), вітамін В2 (рибофлавін) – 2 мг (mg), вітамін Е (у вигляді D-альфа-токоферилацетату ) – 1 мг (mg), вітамін В9 (у вигляді фолієвої кислоти) – 200 мкг (µg), кальцій (у вигляді кальцію цитрату) -300 мг (mg) , магній ( у вигляді магнію цитрату) - 100 мг(mg); допоміжні речовини: наповнювачі: глюкоза; підсолоджувачі: сорбітол, натрію сахаринат; розпушувачі: крохмаль кукурудзяний, магнію стеарат, тальк; регулятор кислотності: яблучний сік, яблучна кислота.

 • Перед початком прийому рекомендована консультація лікаря.

 • Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. 

  Спосіб застосування та рекомендована добова доза: застосовувати дорослим від 18 років по 1–2 таблетки на добу під час або після прийому їжі, запиваючи достатньою кількістю питної води. Тривалість застосування становить 3–4 тижні, якщо лікар не призначив інакше.
  Не перевищувати рекомендовану дозу для щоденного споживання. Слід уникати одночасного застосування з добавками дієтичними та препаратами, що містять вітамін D3. При необхідності комплексного прийому обов’язково проконсультуйтеся з лікарем. При появі небажаних реакцій припинити застосування та звернутись до лікаря.
  Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці при температурі від +10 °С до +25 °С в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці. 
  Застереження при застосуванні: діти віком до 18 років, підвищена індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту, діабет І типу, вагітність та період лактації, гіперкальціємія та/або гіперкальціурія, гіпервітаміноз D3, саркоїдоз, ниркова недостатність, нефролітіаз, рідкісна спадкова непереносимість цукрів, глюкозо-галактозна мальабсорбція або сахаразо-ізомальтазна недостатність. 
  Рекомендації щодо застосування: застосовувати за рекомендацією лікаря в якості добавки дієтичної до раціону харчування як додаткове джерело вітаміну D3: при дефіцитних станах; для регулювання всмоктування та засвоєння кальцію і фосфатів в організмі; для підтримки нормального рівня кальцію у сироватці крові; підтримки у здоровому стані кісток і зубів, завдяки сприянню їх мінералізації; належного функціонування м'язової та імунної системи та нормалізації роботи паращитовидних залоз.

Вас це може зацікавити

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.