• UA

Illustration

Вітамін Д3 таблетки зі смаком лимона та м'яти 2000MO №30 Баум Фарм

Вітаміни і мінерали

159 грнтабл. №30

 • Склад однієї таблетки: вітамін D3 (холекальциферол)
  - 2000 IU (МО), допоміжні речовини: фруктоза, сорбіт, мальтодекстрин, стеарат кальцію, ароматизатор.

 • Перед початком прийому рекомендована консультація лікаря.

 • Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. 

  Функції вітаміну D3 в організмі дорослої людини:
  - нормалізує роботу серця і судин;- регулює метаболізм інсуліну і глюкози;- регулює обмін кальцію і фосфору;- підтримує нервову систему;- підвищує імунітет, знижує ризик розвитку простуд- них та вірусних захворювань;- бере участь у підтримці роботи репродуктивної системи чоловіків і жінок;- сприяє тонусу м’язів.
  На жаль, у багатьох спостерігається дефіцит цього важливого елемента. Що ж може сигналізувати про його нестачу? Зрозуміти, що в організмі не вистачає вітаміну D3, можна за такими симптомами, як біль, слабкість або спазми в м'язах, судоми, погіршення якості нігтів, випадіння і ламкість волосся, свербіж, надмірна пітливість, постійне відчуття втоми і пригніченості, депресія, безсоння, зниження концентрації уваги, набір ваги. У жінок дефіцит вітаміну D3 також нерідко призводить і до порушень менструального циклу.А нестача в організмі «сонячного вітаміну» у людей зрілого віку і взагалі може призводити до зниження кісткової маси і навіть виступати фактором, що поси- лює ризик розвитку остеопорозу (тому і для профі- лактики цього захворювання, і при його терапії так важливо підтримувати нормальний рівень вітаміну Д3). Крім того, про нестачу цього елементу можуть сигналізувати захворювання не лише кісток, але і суглобів: остеохондроз, артроз, артрит.
  Вітамін D3 дорослому організму потрібен завжди. 
  Потреба в вітаміні D3 може зростати:
  - за нестачі ультрафіолету; - за підвищеної забрудненості повітря;
  - під чає прийому деяких лікарських препаратів;
  - при порушеннях обміну речовин;
  - за недостатнього харчування;
  - в сезон застуд.
  Якщо після звернення до лікаря зі скаргами на зазначені вище симптоми він визначив, що проблема полягає в нестачі вітаміну D3, далі, ймовірно, буде призначений додатковий прийом вітаміну D3. Адже дорослим вкрай складно отримувати денну норму цього елемента виключно з їжі.
  Кажучи про вітамін D3, найчастіше згадують, що без нього неможливий кальцієвий і фосфорний обмін. Але ж насправді вітамін D3, необхідний для нормального функціонування практично всіх органів і систем. При цьому спосіб надходження вітаміну D3 в організм досить специфічний: елемент синтезується в шкірі під впливом сонячного світла, після чого переноситься в печінку і нирки, де і перетвориться на свої «робочі» форми. Людина може отримувати елемент і разом з їжею, але лише невелику його кількість. Багато хто, на- певне, чув про вітамін D3 в контексті того, яку роль він відіграє для профілактики рахіту у дітей. Разом з тим, дорослій людині цей елемент потрібен не менше, ніж дитині. А з віком потреба людини в ньому тільки зро- стає. При цьому мало хто всерйоз замислюється, для чого ж саме потрібен вітамін D3 дорослим. Традиційно вважається, що цей елемент сприяє мінералізації кі- сток будь-якої людини, незалежно від віку. Але він має й інші функції - не менш важливі.
  Спосіб споживання та рекомендована добова кількість: 
  дорослим по 1 таблетці 1-2 рази на день після або під час вживання їжі. Таблетки слід розсмоктувати або розжовувати, також допускається проковтнути цілими, запиваючи водою. Термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.
  Рекомендації щодо споживання:
  може бути рекомендована в раціонах дієтичного або спортивного харчування як додаткове джерело вітаміну D3 для створення оптимальних дієтологічних умов функціонування організму людей, які дбають про своє здоров'я, ведуть активний спосіб життя або займаються спортом.
  Дієтична добавка не може бути заміною збалансованого раціону харчування та здорового способу життя. Не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання! Перед споживанням рекомендовано проконсультуватися з лікарем.
  Застереження щодо вживання: індивідуальна чутливість до компонентів. Не рекомендовано вживати дітям, підліткам, вагітним, жінкам у період лактації.Містить джерело фенілаланіну.
  Застереження щодо вживання: 
  індивідуальна чутливість до компонентів. Не рекомендовано вживати дітям, підліткам, вагітним, жінкам у період лактації.Містить джерело фенілаланіну.
  Термін зберігання:
  24 місяці.

  Не є лікарським засобом. ТУ У 15.8-30192477-005:2008
  Без ГМО
  Умови зберігання:
  зберігати в сухому місці за температури від -5°С до +25°С, за відносної вологості повітря не більше 75%, в недоступному для дітей місці.
  Виробник:

  ПП «ЕВРО ПЛЮС»,Україна, 49033, м.Дніпро, вул. Бориса Мозолевського, буд. 4 тел. +38 056 371 51 53 (54)

  Замовник: ТзОВ «Представництво Баум Фарм Гмбх», 79052, м. Львів, вул. Широка, 66, тел.: +38 (098) 870 21 30, www.baumpharm.de

  Адреса потужностей виробництва:
  ПП «Євро-Плюс», Україна, 52072, Дніпропетровська обл., Дніпровський район, с. Старі Кодаки, вул. Аеропорт, 70. www.euro-plus.ua

Вас це може зацікавити

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.