• UA

Illustration

Льодяники вітамінізовані асорті Мишака розбишака 7г №150 Баум Фарм

Льодяники зі смаком фруктів з вітамінами

1500 грнльодяники №150

 • Особливі вказівки: льодяники містять сахарозу, що необхідно враховувати хворим на цукровий діабет, а також під час гіпокалорійної дієти. Дієтична добавка містить барвники, які можуть чинити негативний вплив на активність та увагу дітей.

 • Харчова цінність 100 г продукту: енергетична цінність - 1660 кДж/391 ккал; жир - 0 г, включаючи насичені жирні кислоти - 0 г; вуглеводи - 98 г, в тому числі цукру 77 г; білку - менше 0,6 г; не містить солей.

 • Дієтична добавка. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не рекомендується перевищувати кількість для щоденного споживання.

  Склад 1 льодяника : сироп глюкози, цукор, регулятор кислотності: лимонна кислота; вітаміни:А-119 мкг(mkg), С-11,9мг(mg), Е-1.8 мг(mg), ніацин -2.26 мг(mg), біотин-7.49мкг(mkg), фолієва кислота-29.96 мкг(mkg),допоміжні речовини: ароматизатори, барвники: E100, E141, E163
  Рекомендації до споживання: може бути рекомендована як додаткове джерело вітамінів А, С, Е, ніацину, біотину, фолієвої кислоти
  Спосіб вживання: по 3-5 льодяників на день.
  Термін вживання: 1 місяць, надалі термін вживання узгоджувати з лікарем.
  Протипоказання: підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, діти до 3х років, вагітність, період годування груддю, порушення вуглеводного обміну
  Застереження при застосуванні: Дітям від 3х до 5 років вживати під наглядом дорослих.Перед споживанням проконсультуйтесь з лікарем!
  Форма випуску: льодяники по 7 г, по 150 шт у картонній коробці.
  Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці, при температурі не вище 25 ºС, в захищеному від світла місці. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.
  Не використовувати після закінчення кінцевого строку придатності: можливі негативні наслідки у вигляді розладу здоров’я. Утилізувати шляхом викидання до сміттєзбірника.

Вас це може зацікавити

Illustration

Гематоменн

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.