• UA

Illustration

Йод табл. 150мкг №100 Баум Фарм 

Антацид

119 грнтабл. №100

 • Склад
  Йод (калію йодид) - 150 мкг (196,5 мкг).

 • Об'ємоутворюючі агенти: целюлоза мікрокристалічна, лактози моногідрат; стабілізатор: карбоксиметилцелюлоза натрієва сіль тривимірна зшита; згущувач: полівінілпіролідон; антизлежувальні агенти: магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний; калію йодид

 • Перед споживанням рекомендована консультація лікаря.

  Опис
  Йод сприяє нормальному функціонуванню щитовидної залози, входить до складу її гормонів (тироксин, трийодтиронін), що беруть участь у регуляції обміну речовин, у розвитку всіх органів та систем організму.
  Дефіцит йоду в організмі проявляється порушеннями метаболізму гормонів та функцій щитовидної залози, розвивається гіпотиреоз. Нестача йоду призводить до порушень статевої та репродуктивної функцій, до різних захворювань молочних залоз, розумового та фізичного недорозвинення (зниження уваги, пам'яті та рівня інтелекту), провокує розвиток серцево-судинних захворювань.
  Показання
  Як додаткове джерело йоду з метою нормалізації функції щитоподібної залози, профілактики йододефіциту, особам, які мешкають в екологічно несприятливих умовах або потрапили під дію радіації. Йод сприяє нормальній когнітивній функції мозку та роботі нервової системи, фізіологічно стимулює ріст і розумовий розвиток дитини.
  Протипоказання
  Підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Вагітні або жінки, що годують груддю, перш ніж вживати цей продукт, повинні проконсультуватись із лікарем. Не використовувати після закінчення кінцевого строку придатності. Містить лактози моногідрат. Протипоказаний людям із непереносимістю лактози.
  Спосіб застосування та дозиВнутрішньо, по 1 таблетці в день, під час їжі, запиваючи достатньою кількістю води. Перед застосуванням потребує консультації лікаря.
  Умови зберіганняЗберігати в оригінальній закритій упаковці, у сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище 25° C та не нижче 0° C. Зберігати в недоступному для дітей місці.
  Упаковка
  По 25 таблеток у блістері, по 4 блістери в упаковці.
  Категорія відпуску
  Без рецепта.
  Виробник
  КП "Балкан Фармасьютікалс".

Вас це може зацікавити

Illustration

Антидот проти отруєння

Illustration

Гепабам капс.

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.