• UA

Illustration

Гепабам капс. №30Баум Фарм

Гепатопротектор

245 грнкапс. №30

 • Склад: соєві фосфоліпіди (лецитин), екстракт розторопші плямистої.

 • Допоміжні речовини: лактоза, наповнювач: стеарат кальцію; капсула: желатин.

 • Харчова (поживна) цінність у 100 г (g) продукту: білки - < 1 г
  (g); жири - 47 г (g); вуглеводи -
  38 г (g). 

  Спосіб вживання та рекомендована добова доза: дорослим та дітям від 12 років - по 1 капсулі 2 рази на день після приймання їжі, запиваючи невеликою кількістю води. Термін вживання — до 30 днів. Подальше використання узгоджується з лікарем.
  Застереження при застосуванні: індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Прийом під час вагітності і лактації тільки після консультації лікаря. Не перевищувати рекомендованої добової дози. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Soycithin P97IP - порошковий знежирений соєвий лецитин, для якого характерні термопластичні властивості (перехід з твердого стану до рідкого і навпаки) при кімнатній температурі. Це може призводити до агрегації часток речовини. Цей процес не впливає на харчову безпечність та корисні для здоров’я якості лецитину. Колір вмісту капсули може коливатися від біло - сірого до темно - коричневого, що не впливає на якість продукту. В залежності від партії продукту капсули можуть бути різного кольору і по-різному розміщені в блістері, що не впливає на якість продукту.
  Рекомендації до споживання (використання): продукт для покращення функції і захисту вашої печінки. Дія обумовлена активними речовинами, що входять до його складу. Соєві фосфоліпіди сприяють покращенню структури та функцій клітинних мембран та полегшують відновлення ушкоджених тканин печінки. Екстракт розторопші плямистої захищає клітини печінки від негативної дії шкідливих факторів (алкоголь, токсини тощо), сприяє відновленню клітин печінки. Перед прийманням рекомендована консультація лікаря. Не містить ароматизаторів, барвників, консервантів. Без ГМО.Дієтична добавка. Не є лікарським засобом
  Заходи безпеки: зберігати в недоступному для дітей місці. Не вживати при пошкодженій упаковці.
  Номер партії та кінцевий термін вживання вказані на упаковці.
  Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище +25°С та відносній вологості не вище 75%.
  Упаковка: 30 капсул масою нетто по 0,45 г (±10%) кожна.
  Протипоказання: гострі запальні захворювання печінки та жовчовивідних шляхів, жовчнокам'яна хвороба. 

Вас це може зацікавити

Illustration

Антацитрон

Illustration

Антидот проти отруєння

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.