• UA

Illustration

Антацитрон табл. №16 апельсин

Антацид

149,00 грнтабл. №16 апельсин

 • Склад однієї табл. 2,5 г: кальцію карбонат - 1,625 г (в перерахунку на кальцій 650 мг) , магнію карбонат- 0,125 г (в перерахунку на магній 36 мг), кислота лимонна - 0,425 г; допоміжні речовини: МКЦ, КМЦ, крохмаль, ароматизатор м’ята, натрія сахарин, ментол, ПЕГ-40, кальцію стеарат, натрію бензоат.

 • Очікуваний ефект: обволікаючий, антацидний.

 • Рекомендації до споживання: сприяє нормалізації кислотності шлункового соку. Може бути рекомендована як додаткове джерело кальцію та магнію.Після прийому, нетривалий час може зберігатися легкий посмак, який обумовлений незначними коливаннями показників рН.

  Загальна характеристика: поряд з «класичними» кислотозалежними захворюваннями, які є наслідком надлишку соляної кислоти в шлунку, поширені опосередковані та симптоматичні розлади шлунково-кишкового тракту. Згідно зі статистикою, 30-40% населення індустріально розвинених країн регулярно стикається с диспептичними явищами, тобто кислотозалежні захворювання займають провідне місце в структурі захворюваності.Таблетки від печії Антацитрон, за своєю ефективністю та безпечністю, є виключною комбінацією компонентів, які усувають відчуття печії. Антацитрон – комплексний продукт карбонату кальцію, карбонату магнію та лимонної кислоти, що сприяє м’якому усуненню відчуття печії. Цитрат аніону бере участь в центральному енергетичному циклі Кребса. Антацитрон не містить цукру, тому може бути рекомендований людям, що страждають на цукровий діабет.
  Харчова (поживна) цінність на 100 г: білки - 0 г, жири — 0 г, вуглеводи - 54 г.
  Енергетична цінність (калорійність) на 100 г: 423 кДж (101,03 кКал)
  Термін придатності: 36 місяців від дати виготовлення.
  Форма випуску: картонна коробка містить 2 блістера з плівки ПВХ та алюмінівої фольги, кожен блістер містить 8 таблеток, маса нетто кожної 2,5 г.
  Спосіб вживання: дорослим по 1-2 таблетки на день, у період неприємного відчуття печії, запити водою або розжувати.Курс прийому: 7-12 днів. За необхідності вживання можна продовжити.Застереження: не перевищувати рекомендовану денну кількість (не більше 4-х таблеток на добу). Продукт не є замінником для різноманітного та збалансованого харчування і здорового способу життя.
  Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, діти до 12 років, вагітність та період лактації.Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла місці, за температури від 0°С до 25°С та відносній вологості повітря не більше 75%, зберігати в недоступному для дітей місці.Термін придатності: 36 місяців від дати виготовлення.Форма випуску: картонна коробка містить 2 блістера з плівки ПВХ та алюмінівої фольги, кожен блістер містить 8 таблеток, маса нетто кожної 2,5 г.
  Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла місці, за температури від 0°С до 25°С та відносній вологості повітря не більше 75%, зберігати в недоступному для дітей місці.зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла місці, за температури від 0°С до 25°С та відносній вологості повітря не більше 75%, зберігати в недоступному для дітей місці.

Вас це може зацікавити

Illustration

Антидот проти отруєння

Illustration

Гепабам капс.

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.