• UA

Illustration

Евкалор льодяники м'ята-евкаліпт Баум Фарм

Льодяники

125 грнльодяники №16

 • Склад: цукор, патока крохмальна, кислота лимонна, екстракт ісландського моху (3,7%), екстракт шавлії (3,7%), екстракт солодки (1,9%), екстракт імбиру (1,9%), екстракт алтею (1,9%), екстракт тим’яну (чабрецю) (1,9%), ароматизатори, натуральні барвники.
  Містить лакрицю (солодку) – особам, які потерпають від гіпертонії, слід уникати надмірного споживання.

 • Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування 

 • Термін придатності – 24 місяці з дати виготовлення.

  Рекомендації щодо застосування: дієтична добавка до раціону харчування може бути рекомендована як додаткове джерело біологічно активних речовин рослинного походження для нормалізації стану та функціонування органів верхніх дихальних шляхів. Перед вживанням рекомендується консультація лікаря.
  Містить лакрицю (солодку) – особам, які потерпають від гіпертонії, слід уникати надмірного споживання.
  Застереження при застосуванні: дитячий вік до 7 років, цукровий діабет, ожиріння, захворювання нирок, шлунково-кишкового тракту у стадії загострення, гіпертонія, індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, вагітність і період лактації. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищувати рекомендованої добової дози.Діаметр і відтінок кольору льодяників в різних партіях або в межах однієї партії можуть відрізнятися, що не впливає на якість і безпеку продукту. 
  Рекомендовано вживати: дітям від 7 до 12 років – 1 – 2 льодяники на добу; дітям старше 12 років і дорослим – до 4 льодяників на добу. 
  Умови зберігання та строк придатності: зберігати за температури від +15 до +25°С та відносної вологості повітря, що не перевищує 75%. Продукт не повинен зазнавати впливу прямих сонячних променів. Не дозволено зберігання з продуктами, що мають специфічні запахи.
  Пакування: 16 льодяників загальною масою нетто 39 г ℮.
  Не є лікарським засобом.

Вас це може зацікавити

Illustration

Планталор сироп

Illustration

Амброксол Екстра

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.