• UA

Illustration

Планталор сироп фл. 100мл №1 Баум Фарм

Сироп

139 грнфл. 100мл №1

 • Склад: екстракт подорожника ланцетолистого, цукор, кислота лимонна, пектин яблучний, калію сорбат, олія м’яти перцевої, вода очищена.

 • Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування

 • Термін придатності – 3 роки з дати виготовлення. 

  Рекомендації щодо застосування: дієтична добавка до раціону харчування, яка може бути рекомендована для нормалізації бронхо-легеневої системи, сприяє пом’якшенню сухого та вологого кашлю; має відхаркувальні властивості.
  Протипоказання: не рекомендується вагітним та жінкам, які годують груддю, при особистій підвищеній чутливості до складових компонентів, при цукровому діабеті; при порушеннях функції шлунково-кишкового тракту з підвищеною кислотністю (гастритах, гострих, хронічних і виразкових колітах, ентеритах, ентероколітах, виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки), дітям віком до 2 років. Дітям віком від 2 років застосовувати за призначенням лікаря. Не застосовувати одночасно з іншими протикашльовими препаратами, оскільки це перешкоджає виділенню розрідженого мокротиння. 
  Рекомендовано вживати: Перед вживанням сироп збовтати. Вживати сироп кожні 2-3 години з однаковими інтервалами між прийомами (5-7 разів на добу): діти віком від 2 до 6 років – по ½ чайної ложки (2,5 мл); діти віком від 6 до 12 років – по 1 чайній ложці (5 мл); дорослі і діти віком від 12 років – по 1 столовій ложці (15 мл).Тривалість курсу вживання визначається індивідуально, у середньому становить 5-7 днів. Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем.
  Умови зберігання та строк придатності: зберігати в упаковці виробника при температурі не вище 25 0С та відносній вологості повітря не вище за 75 %. Зберігати в недоступному для дітей місці.
  Пакування: об’ємом від 50 мл до 250 мл у споживче пакування згідно ТУ.
  Не є лікарським засобом.

Вас це може зацікавити

Illustration

Еделор сироп

Illustration

Амброксол Екстра

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.