• UA

Illustration

Еделор сироп фл. 100мл №1 Баум Фарм

Сироп

149,00 грнсироп фл. 100мл №1

 • Склад: екстракт листя плюща, сорбітол, калію сорбат, пектин яблучний, ароматизатор «Вишня», вода очищена.

 • Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування 

 • Термін придатності – 3 роки з дати виготовлення.

  Рекомендації щодо застосування: дієтична добавка до раціону харчування, яка може бути рекомендована для нормалізації бронхо-легеневої системи, сприяє пом’якшенню сухого та вологого кашлю; має відхаркувальні властивості.
  Протипоказання: не рекомендується вагітним та жінкам, які годують груддю, при особистій підвищеній чутливості до складових компонентів, гастриті, виразковій хворобі шлунка, дітям віком до 2 років. Дітям віком від 2 років застосовувати за призначенням лікаря.
  Спосіб застосування: нанести гель тонким шаром на шкіру, втирати протягом 2-3 хвилин 2-3 рази на добу. Тривалість курсу не повинна перевищувати 10 днів. Після застосування гелю ретельно вимити руки. Необхідно уникати потрапляння гелю на відкриті рани, очі та інші слизові оболонки.
  Рекомендовано вживати: Перед вживанням сироп збовтати. Препарат вживають 3 рази на добу: дорослі та діти віком від 10 років – по 1-1 ½ чайної ложки (5-7,5 мл); діти віком від 6 до 10 років – по 1 чайній ложці (5 мл); дітям віком від 2 до 6 років перед вживанням ½ чайної ложки (2,5 мл) сиропу розвести у 2 десертних ложках теплої перевареної води (20 мл).
  Умови зберігання та строк придатності: зберігати в упаковці виробника при температурі не вище 25 0С та відносній вологості повітря не вище за 75 %. Зберігати в недоступному для дітей місці.
  Пакування: об’ємом від 50 мл до 250 мл у споживче пакування згідно ТУ.
  Не є лікарським засобом.

Вас це може зацікавити

Illustration

Планталор сироп

Illustration

Амброксол Екстра

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.