• UA

Illustration

Евкалор льод. шавлія-чебрець №16 Баум Фарм

Льодяники

125 грнльодяники №16

 • Склад: цукор, патока крохмальна, кислота лимонна, екстракт шавлії (3,7%), екстракт тимʼяну (чебрецю) (1,9%), ароматизатор.

 • Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування 

 • Термін придатності – 24 місяці з дати виготовлення.

  Рекомендації щодо застосування: дієтична добавка до раціону харчування може бути рекомендована як додаткове джерело біологічно активних речовин рослинного походження для нормалізації стану та функціонування органів верхніх дихальних шляхів. Екстракт шавлії має протизапальну і дезинфікуючу дію. Перед вживанням рекомендується консультація лікаря. Не є лікарським засобом. Продукт не призначений для діагностики, профілактики та лікування захворювань. 
  Протипоказання: не рекомендується вагітним та жінкам, які годують груддю, при особистій підвищеній чутливості до складових компонентів, гастриті, виразковій хворобі шлунка.
  Застереження при застосуванні: дитячий вік до 7 років, цукровий діабет, ожиріння, захворювання нирок, шлунково-кишкового тракту у стадії загострення, гіпертонія, індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, вагітність і період лактації. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищувати рекомендованої добової дози.
  Діаметр і відтінок кольору льодяників в різних партіях або в межах однієї партії можуть відрізнятися. Допускаються невеликі тріщини і сколи, а також наявність пухирців повітря, кристалів цукру, залишків екстрактів у вигляді вкраплень. Льодяники можуть бути по-різному розміщені у блістері. Жодне з переліченого не впливає на якість та безпеку готового продукту.

  Рекомендовано вживати: дітям від 7 до 12 років – 1 – 2 льодяники на добу; дітям старше 12 років і дорослим – до 4 льодяників на добу. 
  Умови зберігання та строк придатності: зберігати за температури від +15 до +25°С та відносної вологості повітря, що не перевищує 75%. Продукт не повинен зазнавати впливу прямих сонячних променів. Не дозволено зберігання з продуктами, що мають специфічні запахи. Зберігати в недоступному для дітей місці. 
  Пакування: 16 льодяників загальною масою нетто 39 г ℮.
  Не є лікарським засобом.
  Виробник: ТОВ «КФ «Меркурій», Україна, Черкаська обл., Смілянський р-н, с. Балаклея,
  вул. Миру, 58-Б.

Вас це може зацікавити

Illustration

Планталор сироп

Illustration

Амброксол Екстра

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.