• UA

Illustration

Хлорофіліпт табл. 25мг №40 Баум Фарм

Дієтична добавка

49 грнтабл. №40

 • Склад однієї таблетки для розсмоктування мг (mg): густий екстракт листя евкаліпту — 25,0; вітамін С — 25,0: ефірна олія евкаліпту — 0,15: ефірна олія м’яти — 0,15; 

 • Допоміжні речовини: мікрокристалічна целюлоза, фруктоза, мальтодекстрин, крохмаль картопляний, кальцію стеарат, ароматизатор згідно з рецептурою.

 • Термін споживання: до 7 днів, або визначається лікарем індивідуально. Подальше споживання та можливість повтору рекомендовано узгоджувати з лікарем.

  Дієтична добавка «Хлорофіліпт — Баум Фарм» забезпечує протизапальну, протимікробну, противірусну, охолоджувальну та відволікаючу дії. Має загальнозміцнювальні властивості. Таблетки для розсмоктування сприяють гігієнічному догляду за ротовою порожниною.
  Екстракт листя евкаліпту містить біоактивні компоненти, зокрема флавоноїди, дубильні речовини, фітонциди та ефірну олію, до складу якої входять різні терпенові сполуки, особливо активні до патогенних мікроорганізмів та здатні пригнічувати ріст золотистого стафілокока. Основним компонентом ефірної олії евкаліпта є цинеолмоноциклічний терпен, окислювальний ефект якого проявляє антисептичну, протизапальну, дезінфікуючу і протизапальну дію, що сприяє полегшенню перебігу респіраторних захворювань вірусної та бактеріальної етіології. Комплекс складових ефірної олії евкаліпта виявляє асептичну, болезаспокійливу, в‘яжучу та відхаркувальну дію, що допомагає покращити стан організму, полегшити відхід мокротиння із дихальних шляхів та швидко нормалізувати самопочуття.
  Вітамін С
  сприяє покращенню та нормалізації функції імунної системи, стимулюючи утворення клітин, зокрема лейкоцитів, зменшує окислювальні процеси, що посилюються під час застудних захворювань, оскільки бере участь у нейтралізації вільних радикалів, що утворюються в організмі під впливом дії патогенних бактерій та вірусів. Ефірна олія м’яти забезпечує антисептичну, заспокоювальну та знеболювальну дії. Широко використовується для полегшення стану організму, зокрема при ускладненому диханні, зменшує больові відчуття при болю в горлі.
  Рекомендації щодо споживання: може бути рекомендована лікарем в якості додаткового джерела біологічно активних речовин для загального зміцнення організму в період сезонних простудних захворювань верхніх дихальних шляхів. Може виявляти протизапальну та заспокійливу дії, пом’якшує неприємні відчуття при ковтанні, зменшує відчуття подразнення слизової оболонки горла.
  Спосіб споживання та рекомендована добова кількість: дорослим та дітям старше 6 років (розсмоктувати) — по 1 таблетці через кожні 4-5 годин (але не більше 3-5 таблеток на день), після прийому їжі.
  Застереження щодо споживання: індивідуальна чутливість до компонентів, вагітні та жінки в період лактації, діти до 6 років. Не перевищувати рекомендовану добову кількість. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не є лікарським засобом.
  ТУУ 15.8-30192477-003-2003
  Не є лікарським засобом.
  Термін зберігання: 24 місяці з дати виготовлення.
  Умови зберігання: в сухому місці за температури від -5°С до +25°С, при відносній вологості повітря не більше 75 % . В недоступному для дітей місці.
  Виробник: ПП «ЕВРО ПЛЮС», Україна, 49033, м. Дніпро, вул. Бориса Мозолевського, буд. 4,
  тел.: +38 (056) 371 51 53 (54). www.euro-plus.ua
  Адреса потужностей виробництва: ПП «Євро-Плюс», Україна, 52072, Дніпропетровська обл., Дніпровський район, с. Старі Кодаки, вул. Аеропорт, буд.70.
  Замовник: ТзОВ «Представництво Баум Фарм Гмбх»,
  79052, м. Львів, вул. Широка, 66,
  тел.: +38 (067) 178 41 03.
  www.baumpharm.de

Вас це може зацікавити

Illustration

Планталор сироп

Illustration

Амброксол Екстра

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.