• UA

Illustration

Коріпейр бюті питний колаген стіки №20 Баум Фарм

Колаген

550 грнстіки №20

 • Основні складові в 1 стіку ● Колаген (високоочищені колагенові пептиди Peptan) 5 000 мг ● Вітамін С (L-аскорбінова кислота) 40 мг  ● Гіалуронова кислота 5 мг  ● Біотин 500 мкг

 • Не є лікарським засобом.

 • Рекомендовано до вживання як додаткове джерело колагену, який сприяє відновленню еластичності шкіри та зменшенню глибини зморшок, підтримує зволоження шкіри, допомагає уповільнити процес старіння, забезпечує антиоксидантний захист.

  Склад: вода, колагенові пептиди, підсолоджувач ксилітол, регулятор кислотності лимонна кислота, L-аскорбінова кислота, консервант калію сорбат, натрію бензоат, ароматизатор малина, барвник карамель, натрію гіалуронат, підсолоджувач сукралоза, біотин.
  Походження основного компонента (колагену) – Франція.
  Спосіб вживання: 1 стік на день. Вміст стіку — приємна на смак рідина, що не потребує розведення в іншій рідині. Також може бути розведена в іншій рідині (вода/сік). Перед застосуванням проконсультуватися із лікарем. 
  Протипоказання: підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Вагітні або жінки, що годують грудьми, перш ніж вживати цей продукт, повинні проконсультуватися із лікарем. 
  Застереження: Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. 
  Умови зберігання: Зберігати в оригінальній закритій упаковці, у сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище 25° C та не нижче 0° C. Зберігати в недоступному для дітей місці. 
  Форма випуску: стік-пакети 15 мл, 20 шт.Загальний об’єм 300 мл. 
  Не використовувати після закінчення кінцевого строку придатності. 
  Виробник: ТОВ «ФОРТЕКС Нутрасьютікалз»
  Адреса потужностей виробництва: вул.Прохладен кат, 10, 1362, Софія, Болгарія 
  Імпортер: Приватне Підприємство «Соломія-Сервіс», Україна, м.Львів, 79053, вул.Бойчука 5, кв.117. Тел.: +380 98 870 21.

Вас це може зацікавити

Illustration

Антидот проти отруєння

Illustration

Гепабам капс.

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.