• UA

Illustration

Супра дермал форте капс. №40 Баум Фарм

капсули

319 грнкапс. №40

 • Дія: Містить 15 мг чистої низькомолекулярної гіалуронової кислоти. Цинк сприяє нормальному стану шкіри, а селен допомагає підтримувати нормальний стан нігтів і волосся. Вітамін С допомагає підтримувати нормальне формування колагену, який необхідний для нормального функціонування шкіри. Вітамін С також допомагає зменшити втому та захисту клітин від пошкодження активним киснем.

 • Капсули для краси з гіалуроновою кислотою для зволоження та еластичності шкіри. Допомагає підтримувати шкіру здоровою та пружною.

 • Перед застосуванням потребує консультації лікаря.

  Склад: Лікопін (екстракт томатів), екстракт Avena sativa L. (овес посівний), збагачені селеном дріжджі, кукурудзяний крохмаль, цинку глюконат, L-аскорбінова кислота, бета-каротин, DL-альфа-токоферолу ацетат, гіалуронат натрію, лютеїн/Допоміжні речовини: желатин, антизлежувальні агенти – магнієві солі жирних кислот, діоксид кремнію (Е551), барвники титану діоксид (Е171) та заліза оксид (Е172).
  Спосіб вживання: По 1 капсулі 1-2 рази на день, запиваючи склянкою води.
  Протипоказання: Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.
  Підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Вагітні або жінки, що годують груддю, перш ніж вживати цей продукт, повинні проконсультуватись із лікарем. Не використовувати після закінчення кінцевого строку придатності. 
  Умови зберігання: Зберігати в оригінальній закритій упаковці, при температурі не вище 25° C. Зберігати в недоступному для дітей місці.
  Виробник: ТОВ «Аконітум»
  Імпортер: Підприємство, яке приймає претензії від споживачів, його адреса: Приватне Підприємство «Соломія-Сервіс», Україна, м.Львів, вул.Бойчука 5, кв.117. Претензії від споживача приймає імпортер.

Вас це може зацікавити

Illustration

Антацитрон

Illustration

Антидот проти отруєння

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.