• UA

Illustration

Лебергін фл. 10мл №10 Баум Фарм

Дієтична добавка

349 грнрозчин для перорального споживання 10 мл (ml), №10

 • Склад: 1 скляний флакон 10 мл (ml) містить: Аргініну – 730 мг (mg), бетаїну – 500 мг (mg), бетаїну гідрохлориду – 656 мг (mg), що еквівалентно 730 мг (mg) аргініну та 1000 мг (mg) бетаїну; 

 • Допоміжні речовини: сахароза – 4550 мг (mg), регулятор кислотності лимонна кислота – 250 мг (mg), консервант бензойна кислота – 18 мг (mg), ароматизатор «Виноград червоний» – 50 мг (mg), розчинник вода очищена – до 10 мл (ml).

 • Перед застосуванням потребує консультації лікаря.

  Рекомендації до споживання: Розчин для перорального споживання ЛЕБЕРГІН (lEBERGIN) може бути рекомендований лікарем в якості дієтичної добавки до повноцінного раціону харчування дорослим та дітям віком від 3 років як додаткове джерело аргініну та бетаїну з метою сприяння нормалізації функціонування серцево-судинної системи, центральної та периферичної нервової системи, детоксикаційних властивостей печінки шляхом підтримки нормального кровообігу та процесів мікроциркуляції в печінці. Сприяє загальному зміцненню організму при розумових, фізичних навантаженнях та станах, пов’язаних з порушеннями білкового метаболізму (стреси, астенія, травми, голодування, ацетонемічний синдром).
  Спосіб вживання: дорослим приймати по 1 капсулі на день чи після їди, запиваючи невеликою кількістю питної води
  Дієтична добавка. Не є лікарським засобом.
  Загальні властивості: ЛЕБЕРГІН (LEBERGIN) є джерелом амінокислот аргініну та бетаїну, що проявляють кардіопротекторну, антигіпоксичну, нейропротекторну,цитопротекторну, загальнозміцнюючу, гепатопротекторну, протиастенічну та детоксикуючу дію на організм.Аргінін – амінокислота, яка бере участь у біосинтезібілка, в метаболізмі сечовини, сприяє виділеннюкінцевих продуктів розпаду білка, посилює детоксикаційну функцію печінки. Аргінін є важливою складовою в процесі біосинтезу оксиду азоту (NO), здійснює регуляцію судинного тонусу, сприяє підтриманню азотистого балансу, виведенню остаточного токсичного азоту, чинить антиоксидантну дію,нормалізує мікроциркуляцію в печінці, насичує її киснем, поліпшує показники гепатопортальної гемодинаміки. Аргінін також покращує внутрішньоклітинний обмін у гепатоцитах, стимулює їх активність, знижує утворення шкідливих для клітин печінки вільних радикалів, зменшує гіпоксію та запалення, сприяє регенерації гепатоцитів.Бетаїн – ліпотропна речовина, яка бере участь у біосинтезі фосфоліпідів, транспорті тригліцеридів, окисненні та утилізації жирів. Запобігає виникненню та зменшує жирову дистрофію печінки. Бетаїн чинить антифібротичну, протизапальну дію, сприяє зменшенню рівня гомоцистеїну, запобігає ризику тромбоутворення та прогресування атеросклерозу.Іони цитрату, що містяться у ЛЕБЕРГІНІ (LEBERGIN),сприяють процесу травлення у разі підвищеної кислотності, зменшують ацидоз, усувають диспептичні прояви (нудоту, відчуття важкості в шлунку, метеоризм), які часто спостерігаються при захворюваннях печінки.
  Протипоказання: підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, діти, вагітність, період годування груддю, порушена функція нирок Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищувати рекомендовану кількість (порцію) для щоденного споживання. Не використовувати після закінчення кінцевого строку придатності: можливі
  негативні наслідки у вигляді розладу здоров’я. Утилізувати шляхом викидання до сміттєзбірника.
  Спосіб споживання: Перед споживанням вміст одного флакону ЛЕБЕРГІНУ (LEBERGIN) розвести у ½ склянки (100 мл (ml)) питної води кімнатної температури. Дітям віком від 3-х до 12 років вживати приготовлений розчин після їди. Рекомендована доза становить 1-2 флакони (100-200 мл (ml) приготовленого розчину) на добу. Дорослим та дітям віком від 12 років вживати приготовлений розчин після їди. Рекомендована доза становить 1-3 флакони (100-300 мл (ml)
  приготовленого розчину) на добу. Рекомендований термін споживання 3-4 тижні. В подальшому термін споживання узгоджувати з лікарем.
  Застереження при споживанні: Не вживати при індивідуальній непереносимості інгредієнтів, цукровому діабеті, жовчнокам’яній та сечокам’яній хворобах в стадії загострення. Не вживати дітям віком до 3-х років. При ацетонемічному синдромі дітям віком від 3-х років до 12 років вживати приготовлений розчин по 1 чайній ложці кожні 10 – 15 хвилин. Рекомендована доза становить 2 флакони (200 мл (ml) приготовленого розчину) на добу.
  Не перевищувати добову рекомендовану дозу. Не вживати після кінцевої дати споживання вказаної на упаковці.
  ДЕБЕРГІН (lEBERGIN), розчин для перораль -
  ного споживання не слід використовувати як
  заміну повноцінного раціону харчування.

  Перед споживанням рекомендована консуль-
  тація лікаря.

  Вагітним та жінкам в період годування грудьми
  необхідна обов’язкова консультація лікаря.
  Номер партії та кінцева дата споживання «Вжи-
  ти до» вказані на упаковці.
  Умови зберігання: Зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати.
  Номер партії (серії) виробництва/Вжити до: Дата виробництва співпадає з номером партії.Термін зберігання: 24 місяці від дати виробництва.
  Споживче паковання: картонна пачка містить по 1, 2 або 4 блістери по 5 флаконів (у кожному блістері) з темного скла місткістю 10 мл (ml), закупорених кришками пластиковими з контролем першого відкриття та Листок-вкладиш.
  Виробник: ТОВ «НВК «Екофарм», Україна, 04210, м. Київ, вул. Оболонська набережна, буд. 19, корп. 1, тел./факс: +38 (044) 594 05 95/97.
  Виробничі потужності: ТОВ «НВК «Екофарм», Україна, 30070, Хмельницька обл., Шепетівський р-н, с. Улашанівка, вул. Шевченка, 116, тел./факс: +38 (044) 594 05 96.
  Замовник: ТзОВ «Представництво Баум Фарм Гмбх», 79052, м. Львів, вул. Широка, 66, тел.: +38 (098) 870 21 30, www.baumpharm.de ТУ У 10.8-25589583-001:2020

Вас це може зацікавити

Illustration

Антацитрон

Illustration

Антидот проти отруєння

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.