• UA

Illustration

Холіхол табл. №50 Баум Фарм

Дієтична добавка

139 грнтабл. №50

 • Склад: 1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить:
  жовчі сухої екстракт (Bile dry ext.) – 80 mg (мг),
  екстракт часнику (Allium sativum L. ext.) – 40 mg (мг),
  вугілля активованого (Activated carbon) – 25 mg (мг),
  густий екстракт кропиви дводомної (Thick Urtica dioica L. ext.) – 5 mg (мг).

 • Допоміжні речовини: ущільнювач дикальцію фосфат, наповнювач целюлоза мікрокристаліч- на, стабілізатор крохмаль кукурудзяний, плівкова оболонка жовта (гідроксипропілметилце- люлоза, титану діоксид, триетилцитрат, етилцелюлоза, хінолін жовтого озера (Е104), поліети- ленгліколь, тальк), загущувач полівінілпіролідон (PVP K 30), консервант натрію бензоат (Е211), антиспікаючі агенти тальк, магнію стеарат (Е572).
  Містить барвник Е104, який може мати шкідливий вплив на активнісь та увагу дітей.

 • Рекомендації до споживання: Холіхол може бути рекомендовано як джерело біологічно активних речовин, що сприяють нормалізації роботи жовчовивідних шляхів та печінки, спри- яють покращенню травлення.
  У разі необхідності проконсультуйтеся з лікарем.

  Характеристика компонентів:
  Часник городній (Allium sativum L.):
  ● стимулює секреторно-моторну функцію шлунково-кишкового тракту;● активізує секрецію жовчі, попереджує утворення холестеринових конкрементів;● виявляє гіполіпідемічну активність (сприяє зниженню рівня холестерину і тригліцеридів та підвищенню кількості ліпопротеїнів високої щільності);● пригнічує процеси бродіння у кишечнику, сприяє розвитку нормальної кишкової флори;● попереджує пошкодження печінки та жовчного міхура;● запобігає росту патогенної флори, проявляючи значну бактерицидну, протигрибкову, антимікробну дії;● виявляє імуномодулюючу дію завдяки високому вмісту вітамінів, мікроелементів та фітонцидів;● має виражені дезінтокаційні та антиоксидантні властивості.
  Кропива дводомна (Urtica dioica L.):
  ● має жовчогінний ефект;● має протизапальну дію;● покращує регенеративні процеси в слизовій оболонці шлунково-кишкового тракту;● нормалізує в організмі ліпідний обмін.
  Жовч суха:
  ● приймає активну участь в процесах травлення (активує ферментативну активність підшлункової залози та кишкового соку, а також — моторику шлунково-кишкового тракту);● приймає участь в процесах ліпідного обміну, регулюючи процеси емульгації жирів та холестерину;● має бактеріостатичний ефект, що запобігає росту та розмноженню патогенної флори;● сприяє засвоєнню жиророзчинних вітамінів (A, D, E, K).
  Вугілля активоване:
  ● адсорбент, що має велику поверхневу активність та високу сорбційну здатність;● зменшує всмоктування із травного тракту токсичних речовин;● адсорбує гази в кишечнику, зменшуючи метеоризм.
  Протипоказання: індивідуальна чутливість до активних компонентів, дитячий вік, вагітність та період годування грудьми; стани, що супроводжуються ризиком обструкції жовчовивідних шляхів (наявність конкрементів, спастичні та обтураційні явища в жовчовивідних шляхах), гострі запальні процеси в шлунково-кишковому тракті і органах гепатобіліарної зони та виразкові процеси шлунка та дванадцятипалої кишки у стадії загострення.
  Спосіб вживання: дорослим рекомендовано застосовувати по 1-2 таблетки 3-4 рази на добу після їди протягом 3-4 тижнів, а потім по 1 таблетці 2-3 рази на добу після їди протягом 1-2 місяців. При необхідності за призначенням лікаря підтримуючий курс прийому повторювати 2-3 рази з перервою в 3 місяці. Зазвичай перші ознаки покращення стану з’являються на 5-8 добу після початку застосування.
  Термін вживання: термін споживання та можливість повторних курсів узгоджувати з лікарем.
  Попередження: не перевищувати зазначену рекомендовану кількість (порцію) для щоденного споживання. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.
  Форма випуску: по 10 таблеток у блістері, 5 блістерів в упаковці.
  Термін придатності: 3 роки від дати виробництва.
  Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці за температури не вище ніж 25 С в оригінальній упаковці виробника.
  Зберігати у недоступному для дітей місці.
  Дієтична добавка. Не є лікарським засобом. Без ГМО.
  Виробник: Ананта Медікеар Лімітед,
  621, Рінг Роад Малл, Сектор-3, Рохіні, Нью Делі-110085, Індія.
  Замовник: ТзОВ «Представництво Баум Фарм Гмбх», 79052, м. Львів, вул. Широка, 66,
  тел.: +38 (098) 870-21-30. www.baumpharm.de
  Фактична адреса потужностей (обє’кта) виробництва: Дж-1-265, Фаза - II, РІІКО Індастріал Еріа, Удіог Віхар, Шріганганагар (Радж.), Індія.

Вас це може зацікавити

Illustration

Антацитрон

Illustration

Антидот проти отруєння

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.