• UA

Illustration

НормаЛів табл. №80 Баум Фарм

Для нормалізації роботи печінки та жовчного міхура

245 грнтабл. №80

 • Склад: сухий екстракт розторопші плямистої (Silybum marianum), наповнювач лактози моногідрат, розпушувачі натрію кроскармелоза, полісорбат 80, змащувальні речовини крохмаль кукурудзяний, кремнію діоксид колоїдний, магнію стеарат, зв'язувальна речовина повідон К30.

 • Форма випуску: таблетки, вкриті оболонкою, по 430,0± 5% мг (mg), №80.

 • Перед застосуванням потребує консультації лікаря. 

  Склад: 1 таблетка, вкрита оболонкою, містить: сухого екстракту розторопші плямистої (Silybum marianum), еквівалентно силімарину - 45 мг.
  Спосіб вживання: дорослим по 1 таблетці 3 рази на добу під час прийому їжі, не розжовуючи, запиваючи невеликою кількістю питної води.
  Термін вживання:не менше 3-х місяців або за схемою, рекомендованою лікарем.
  Протипоказання: індивідуальна підвищена чутливість до компонентів продукту. Діти, жінки в період вагітності та лактації.
  Застереження: людям похилого віку, при наявності хронічних захворювань обов'язкова консультація лікаря. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не вживайте після закінчення терміну зберігання, зазначеного на упаковці. Не вживайте при пошкодженні упаковки.
  Дієтична добавка НормаЛів не є лікарським засобом.
  Властивості: активною складовою частиною дієтичної добавки НормаЛів є силімарин, що отримано з екстракту плодів розторопші плямистої (Silybum marianum). Силімарин володіє гепатопротекторною та антиоксидантною властивостями. НормаЛів гальмує проникнення токсинів у клітини печінки, а також спричиняє фізико-хімічну стабілізацію клітинної мембрани гепатоцитів, обмежує або запобігає втраті розчинних компонентів (у тому числі трансаміназ) клітин печінки.
  Антиоксидантний ефектНормаЛіву зумовлено взаємодією силібініну з вільними радикалами у печінці та перетворенням їх у менш токсичні сполуки. Тим самим переривається процес перекисного окиснення ліпідів та не відбувається подальшого руйнування клітинних структур; токсини знешкоджуються фізіологічним шляхом. Силімарин стимулює синтез білків (структурних і функціональних) та фосфоліпідів в уражених клітинах печінки (нормалізуючи ліпідний обмін), стабілізує їхні клітинні мембрани, зв'язуєвільні радикали (антиоксидантна дія), захищаючи таким чином клітини печінки від шкідливого впливу і сприяючи їх регенерації.
  Рекомендації до споживання: може бути рекомендована як додаткове джерело флавоноїдів. Сприяє нормалізації функціонування печінки та жовчного міхура. Має детоксикаційні властивості.
  Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С, у недоступному для дітей місці.
  Упаковка: 80 таблеток, по 10 таблеток в блістері, по 8 блістерів в картонній коробці.
  Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення.

Вас це може зацікавити

Illustration

Антацитрон

Illustration

Антидот проти отруєння

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.