• UA

Illustration

Регеніл Актив саше №20 Баум Фарм

Дієтична добавка

330 грнрозчин у стіках. №20

 • Склад: вода, бетаїн безводний, L-аргініну гідрохлорид; регулятор кислотності: молочна кислота, лимонна кислота; L-метіонин; консервант калію сорбат; підсолоджувач сукралоза; барвник карамель; ароматизатор персик та манго.

 • Основні складові                             в 1 стік-пакеті Бетаїн (betaine) 500 мг L-Аргінін г/хл (L-arginine HCL) 427 мгL-метіонин (L-methionine)             10 мг

 • Рекомендовано до вживання як додаткове джерело компонентів, які сприятливо впливають на фізіологічні функції печінки й жовчі. Сприяє природному процесу очищення організму.  

  Спосіб вживання: від 1 до 3 стік-пакетів на день, під час або після прийому їжі. 
  Застереження: Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Протипоказання: підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Вагітні або жінки, що годують грудьми, перш ніж вживати цей продукт, повинні проконсультуватись із лікарем. Не використовувати після закінчення кінцевого строку придатності.
  Спосіб вживання: по 1 капсулі 2 рази на день. Перед застосуванням проконсультуватися із лікарем. Застереження: Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону.
  Протипоказання: харчування. підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Вагітні або жінки, що годують грудьми, перш ніж вживати цей продукт, повинні проконсультуватись із лікарем. Не використовувати після закінчення кінцевого строку придатності. 
  Умови зберігання: Зберігати в оригінальній закритій упаковці, у сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище 25° C та не нижче 0° C. Зберігати в недоступному для дітей місці. 
  Форма випуску: стік-пакети із рідиною, 20 шт. 
  Загальний об’єм 100 мл. 
  Не є лікарським засобом
  Виробник: FORTEX Nutraceuticals Ltd / ТОВ «ФОРТЕКС Нутрасьютікалз» 
  Адреса виробника та потужностей виробництва: Prohladen kat str. 10, 1362, Sofia, Bulgaria / вул. Прохладен кат, 10, 1362, Софія, Болгарія 
  Імпортер: Приватне Підприємство «Соломія-Сервіс», Україна, м. Львів, 79053, вул.Бойчука 5, кв. 117. Тел.: +380 98 870 21. 
  Країна походження: Болгарія

Вас це може зацікавити

Illustration

Антацитрон

Illustration

Антидот проти отруєння

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.