• UA

Illustration

Регеніл капс. №30 Баум Фарм

Дієтична добавка

249 грнкапс. №30

 • Склад: сухий стандартизований екстракт артишоку (Cynara scolymus), сухий стандартизований екстракт з семен розторопші (Silybum marianum). 

 • Допоміжні речовини: наповнювач: мікрокристалічна целюлоза, антизлежувальний агент: магнію стеарат, кремнію діоксид, капсула (желюючий агент желатин, барвник титану діоксид та заліза оксид). 

 • Перед застосуванням потребує консультації лікаря.

   Рекомендації до споживання (використання): рекомендовано до вживання як додаткове джерело компонентів, які сприятливо впливають на фізіологічні функції та процеси регенерації печінки, сприяють нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту і травлення, природному очищенню організму від токсинів і важких металів, зменшенню наслідків нездорового харчування та токсичної дії деяких медикаментів. 
  Основні складові в 2 капсулах: Артишоку стандартизований екстракт* (Cynara scolymus) - 200 мг  Розторопші стандартизований екстракт* (Silybum marianum), 80% силімарину - 140 мг.
  Спосіб вживання: по 1 капсулі 2 рази на день. Перед застосуванням проконсультуватися із лікарем. Застереження: Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону.
  Протипоказання: харчування. підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Вагітні або жінки, що годують грудьми, перш ніж вживати цей продукт, повинні проконсультуватись із лікарем. Не використовувати після закінчення кінцевого строку придатності. 
  Умови зберігання: Зберігати в оригінальній закритій упаковці, у сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище 25° C та не нижче 0° C. Зберігати в недоступному для дітей місці. 
  Форма випуску: капсули тверді желатинові 30шт. Вага нетто 12г. 
  Умови зберігання: Зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати.
  Виробник: FORTEX Nutraceuticals Ltd / ТОВ «ФОРТЕКС Нутрасьютікалз» Адреса виробника та потужностей виробництва: Prohladen kat str. 10, 1362, Sofia, Bulgaria / вул.Прохладен кат, 10, 1362, Софія, Болгарія 
  Імпортер: Приватне Підприємство «Соломія-Сервіс», Україна, м.Львів, 79053, вул.Бойчука 5, кв.117. Тел.: +380 98 870 21. Претензії від споживача приймає імпортер.

Вас це може зацікавити

Illustration

Антацитрон

Illustration

Антидот проти отруєння

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.