• UA

Illustration

Ентеробам пор. орал. саше №10 Баум Фарм

Підтримує баланс мікрофлори

279 грнсаше. №10

 • 1 саше містить: ліофілізованих клітин сахароміцетів Буларді (Saccharomyces boulardii) - 250 мг (мг).

 • Харчова (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г продукту: білків - 3,125 г (г), вуглеводів - 92,08 г (г), жирів - 0,0 г (г); 380,82 Ккал (Ккал) /1593,35 кДж (к).

 • Склад: Декстроза безводна, мальтодекстрин (Е 459), ліофілізовані клітини сахароміцетів Буларді (Saccharomyces boulardii), ароматизатор банановий, сукралоза (Е 955), ксантанова камедь (Е 415), натрію бензоат (Е 211), натрію хлорид, кремнію діоксид колоїдний (E 551).

  Дієтична добавка Ентеробам, яка створена на основі ліофілізованих клітин сахароміцети Буларді (Saccharomyces boulardii) і призначена для підтримки нормальної роботи кишечника, є додатковим джерелом пробіотиків. і Як Saccharomyces boulardii (Saccharomyces boulardii) — транзиторна мікрофлора, яка здійснює свою біологічну дію, проходячи через шлунково-кишковий тракт, а потім залишає його протягом двох-п’яти днів.Крім прямої та опосередкованої протимікробної, противірусної та антитоксичної дії, Saccharomyces boulardii стимулюють активність травних ферментів, завдяки чому покращують засвоєння їжі, зменшують надмірну секрецію води та електролітів, викликану діареєю, позитивно впливають на неспецифічну ланку імунітету. , тим самим підвищуючи опірність організму інфекціям.
  Показання Як додаткове джерело пробіотика Saccharomyces boulardii, який сприяє відновленню нормальної мікрофлори кишечника, стримує ріст патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів і грибів, які можуть викликати порушення мікробіоценозу кишечника при зміні раціону харчування, переїзді, подорожі; для профілактики дисбактеріозу в період антибіотикотерапії.
  Протипоказання
  Не рекомендується споживати при індивідуальній чутливості до компонентів; дітям віком до 3 років; вагітним та жінкам, які вигодовують грудьми.
  ЗастереженняНе слід вживати при пошкодженні упаковки. Не використовувати після закінчення терміну придатності.
  Спосіб застосування та дози● Дорослим та дітям від 12 років по 1 саше 1-2 рази на добу;● дітям віком від 3 до 12 років по 1 саше один раз на добу.
  Приймати як розчину під час їжі. Вміст саше слід розчинити питною водою кімнатної температури і ретельно перемішати, не слід змішувати з гарячими або холодними напоями. Перед вживанням рекомендовано консультацію лікаря. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищувати рекомендовану добову кількість.
  Термін придатності: 2 роки виробництва. 
  Умови зберігання: Зберігати в оригінальній упаковці при температурі від +5°C до +25°С у сухому, захищеному від світла місці. Зберігати у недоступному для дітей місці. 
  Упаковка: По 10 саше-пакетів у картонній коробці.
  Термін придатності: 12 місяців з дати виготовлення.
  Виробник:ТРІОФІТ НУТРАКЕАР ПРАЙВІТ ЛІМІТЕД, Ділянка Nº Дж-1/22, МІДС, Тарапур, Бойсар Bect, Палгар, Махараштра-401506, Індія
  (TRIOFIT NUTRACARE PRIVATE LIMITED, PLOT No.J-1/22, MIDC, Tarapur, Boisar West, Palghar, Maharashtra-401506, India).
  Виготовлено для: ТзОВ «Представництво
  Eupora, 66, Tel. + 38 (038) 870-21-50,
  www.baumpharm.de
  Імпортер відповідальний за прийняття претензій від споживачів:
  ТОВ «ВІКОМ-ТРЕЙД», Україна, 03151, м.Київ,
  вул.Ушинського, буд 40, тел.: +38 (044) 242 36 30,
  .moc.liamg%4004edartmokiv

Вас це може зацікавити

Illustration

Антацитрон

Illustration

Антидот проти отруєння

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.