• UA

Illustration

Пробам Лакто капс. №20

Пробіотик

229 грнкапс. №20

 • Склад: мальтодекстрин, комплекс біфідо- і лактобактерій (Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei) (4,7%), капсула: желатин.

 • Допоміжні речовини: капсула - желатин.

 • Термін придатності: 12 місяців з дати виготовлення.

  Лінійка продуктів "Пробам" від BAUM PHARM отримала визнання та нагороду "Панацея" – вищу експертну премію в галузі фармацевтичних досягнень. Цією нагородою провідні фахівці фармацевтичної галузі України відзначили пробіотики "Пробам" в номінації "Препарат РОКУ серед БАДів" чим одноголосно підтвердили як їх високу якість, так і ефективність. Обирайте найкраще для свого здоров'я – "Пробам" від BAUM PHARM.
  Спосіб вживання та рекомендована добова доза: для дітей у віці 3-12 років: по 1 капсулі 1 раз на добу. Дорослим та дітям віком від 12 років - по 1 капсулі 2 рази на добу. Рекомендовано приймати під час їжі. Для дітей і дорослих, які не можуть проковтнути капсулу, капсулу можна відкрити безпосередньо перед вживанням і розмішати її вміст із прохолодною рідиною (сік, вода та ін.) або їжею. Не додавати до гарячого! Курс приймання - не менше 10 днів залежно від стану. Подальший термін приймання узгоджується з лікарем.для дітей у віці 3-12 років: по 1 капсулі 1 раз на добу. Дорослим та дітям віком від 12 років - по 1 капсулі 2 рази на добу. Рекомендовано приймати під час їжі. Для дітей і дорослих, які не можуть проковтнути капсулу, капсулу можна відкрити безпосередньо перед вживанням і розмішати її вміст із прохолодною рідиною (сік, вода та ін.) або їжею. Не додавати до гарячого! Курс приймання - не менше 10 днів залежно від стану. Подальший термін приймання узгоджується з лікарем.
  Застереження при застосуванні: індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Прийом під час вагітності і лактації тільки після консультації лікаря. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищувати рекомендованої добової дози.
  В залежності від партії продукту капсули можуть бути різного кольору і по-різному розміщені в блістері, що не впливає на якість продукту.
  Рекомендації до споживання (використання): комплекс, що містить ліофілізовані життєздатні лакто- і біфідобактерії, який сприяє підтриманню і відновленню балансу нормальної мікрофлори кишечника, покращенню функціонального стану кишечника, підтриманню рівноваги імунної системи і підвищенню неспецифічної резистентності організму. Перед вживанням рекомендується консультація лікаря.
  Лакто- і біфідобактерії, що входять до складу, виживають при проходженні через шлунково-кишковий тракт та зберігають свою активність.
  Згідно загальнодоступних даних наукових досліджень лакто- і біфідобактерії, що входять до складу продукту, мають наступні властивості:
  за рахунок антагоністичної активності по відношенню до патогенних та умовно- патогенних мікроорганізмів, перешкоджають їх розмноженню і прикріпленню до слизової оболонки кишечника, таким чином, сприяють підтриманню та захисту нормальної мікрофлори кишечника, в т.ч. при прийомі антибіотиків, препаратів для зниження шлункової секреції (при лікуванні виразкової хвороби, гастро- езофагальної рефлюксної хвороби та ін.), при зміні клімату та харчування під час подорожей, при незбалансованому харчуванні, дії стресових факторів тощо;
  сприяють відновленню рівноваги мікрофлори кишечника та покращенню загального стану при порушенні нормального складу біоценозу кишечника, в тому числі, що супроводжується здуттям, діареєю або закрепом, дискомфортом в черевній порожнині;
  сприяють активізації місцевого та загального імунного захисту, підвищенню опірності організму до збудників застудних та кишкових інфекцій;
  сприяють покращенню травлення, засвоєнню молочних продуктів і їх переносимості, допомагають засвоєнню поживних речовин.
  Заходи безпеки: зберігати в недоступному для дітей місці. Не вживати при пошкодженій упаковці.
  Номер партії (L) та дата завершення мінімального терміну придатності «Краще спожити до кінця» вказані на упаковці.
  Умови зберігання: зберігати у сухому, захищеному від світла місці за температури до +25 °С та відносній вологості не вище 75 %.
  Упаковка: 20 капсул масою нетто по 0,43 г (±10%) кожна .
  Дієтична добавка. Не є лікарським засобом.

Вас це може зацікавити

Illustration

Антацитрон

Illustration

Антидот проти отруєння

Контакти

Якщо у Вас залишилися запитання, задайте їх, заповнивши форму, або за номером телефону

Контакти

+380 98 870 21 30

Дякуємо!

Вашу заявку надiслано.

Can't send form.

Please try again later.